HECHT 9562 SE - benzínová snežná fréza

Dvojstupňová benzínová fréza s pojazdom. Motor Hecht OHV, výkon 7,5 HP. Záber (š) 62 cm, (v) 51 cm. Odhadzovanie snehu 8 - 10 m. 190° nastavenie komína. Hmotnosť 85 kg.
Naše cena s DPH:
639,00 €
Naše cena bez DPH:
532,50 €
Dostupnosť:
Nie je skladom
Výrobca:
Hecht
Kód tovaru:
HECHT9562SE
Záruka:
2 roky

ks



Parametre

Parameter Popis
motor 4-taktný, Hecht OHV
hmotnosť (kg) 85
pojazd áno, 6 rýchlostí vpred, 2 vzad
výkon (HP) 7,5
max. odhadz. vzdialenosť (m) 8-10
šírka záberu (cm) 62
nastavenie komína 190°
vyhrievané rukoväte nie

Popis tovaru

HECHT 9562 SE je naozaj veľmi slušne vybavená dvojstupňová fréza s pojazdom. Ako pohonná jednotka tu slúži bonzínový motor HECHT OHV s objemom 196 cm3 s výkonom 7,5 HP. Štart motora je možné vykonať ako ručne, tak pomocou elektrického štartéra s pripojením do 230 V/50 Hz siete. Fréza tak pri štarte nie je odkázaná na kapacitu mrazom skúšanej batérie, Kvalitná prevodovka umožňuje pohon 6 rýclosťami vpred a 2 vzad. Pre pojazd slúžia naozaj veľké 14 x 4" kolesá s hlbokým dezénom, ktoré je možné v extrémnych podmienkach doplniť i o snežné reťaze. Nastaviteľné klzáky po stranách bunkra taktiež zaisťujú pohodlnú a jednoduchú manévrovateľnosť, zároveň nimi je možné nastaviť bezpečnú výšku pohybu frézy nad povrchom.

Základom samotnej frézy je potom skutočne robustný kovový bunker, ktorý ukrýva dva stupne 62 cm široké a 51 cm vysokej frézy. Vďaka odolnému prevedeniu sa tak zuby frézy môžu zahryznúť i do zľadovatelého snehu, ktorý je nahnaný vysokou rýchlosťou do komína a odhodený až do vzdialenosti 10 m. Odhodený komín je plne ovládaný z miesta obsluhy - smer odhadzovania je možné riadiť v rozsahu 190° kľukou pod hlavným madlom, výška a dĺžka odhadzovania potom páčkou priamo na hlavnom ovládacom panele riadítok. Ďalším prvkom na hlavnom panely je potom riadiaca páka. Počas práce tak máte jednoducho dostupné všetky ovládacie prvky priamo z priestoru obsluhy. Vďaka integrovanému svetlometu je práca pohodlná i v časných ranných alebo neskorých popoludných a nočných hodinách.

S touto frézou Vás už nikdy nemôže snehová nádielka zaskočiť.

(Údaje o výkonoch motorov sú namerané pri 3600 ot./min.-1. Tento výkon stroj pri bežnom použití nedosiahne. Pre úspešné porovnanie výkonu motora použite údaj o obsahu a type motora.)

Doporučené příslušenství





Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s týmto súhlasíte. Ďalšie informácie.

Rozumiem