HECHT 955 W - vyvetvovacia píla

Akcia 8.1. - 31.1. 2018
Elektrická vyvetvovacia píla s teleskopickou rukoväťou - rozsah 1,9 - 2,7 m. Príkon 550 W. Dĺžka lišty 24 cm. Hmotnosť 3,8 kg.
Naše cena s DPH:
49,99 €
Naše cena bez DPH:
41,66 €
Dostupnosť:
Nie je skladom
Výrobca:
Hecht
Kód tovaru:
HECHT955W
Záruka:
2 roky

Tento tovar je možné zakúpiť iba v kamenných predajniach HECHT - špecialista na záhradu alebo v sieti autorizovaných distribútorov. ZOBRAZIŤ MAPU
Parametre

Parameter Popis
motor elektrický
hmotnosť (kg) 3,8
príkon (W) 550
dĺžka lišty (cm) 24
lišta HECHT
odľahčenie pnutia kábla nie
regulácia mazania reťaze nie
rýchlonapínanie reťaze nie
soft start nie
dĺžka teleskop. tyče (cm) 190 - 270
max. rezná rýchlosť (m/s) -

Popis tovaru

Pokiaľ potrebujete jednoducho vyrezať vetvy vysoko nad zemou bez veľkej námahy, je pre vás možno vhodnou voľk´bou vyvetvovacia píla HECHT 955 W. Vďaka teleskopickej rukoväti nastaviteľnej od 1,9 do 2,7 m dĺžky nie je problém rezať vetvy i nad 3 m výšky. Elektrický motor s príkonom 550 W, ktorý poháňa reťaz na 24 cm dlhej lište zaistí rýchle a pohodlné rezanie. Vďaka hmotnosti len 3,8 kg je manipulácia pílou jednoduchá.

Píla je zhotovená z kvalitných materiálov, vďaka tomu je zaistená dobrá stabilita a následne tiež menšia únava pri práci. Integrované sú samozrejme tiež bezpečnostné prvky, ako reťazová brzda pre okamžité zastavenie reťaze a odľahčovač pnutia kábla umiestnený na rukoväti. Píla má tiež automatické mazanie reťaze. Stav hladiny oleja je možné jednoducho zistiť pomocou priehľadného indikátora.

Doporučené příslušenství

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s týmto súhlasíte. Ďalšie informácie.

Rozumiem