HECHT 950 - benzínová reťazová píla

Motorová píla s lištou OREGON s dĺžkou 39 cm. 2-taktný motor, výkon 3 HP. Karburátor Walbro. Hmotnosť 5 kg.
Naše cena s DPH:
149,99 €
Naše cena bez DPH:
124,99 €
Dostupnosť:
Skladom
Výrobca:
Hecht
Kód tovaru:
HECHT950
Záruka:
2 roky

ksParametre

Parameter Popis
motor 2-taktný
hmotnosť (kg) 5
obsah (cm3) 49,3
výkon (kW/HP) 2,2/3
dĺžka lišty (cm) 39
lišta OREGON
háčik na zavesenie k opasku nie
primer áno
dekompresný ventil nie
box na pílu nie
látkový obal na pílu nie

Popis tovaru

HECHT 950 je poloprefesionálna benzínová píla s motorom so zdvihovým objemom 49,3 cm3 a výkonom 3 HP (2,2 kW). Motor je vybavený kvalitným karburátorom WALBRO s dlhou životnosťou a primerom pre jednoduché štartovanie. Táto píla je vhodná pre častejšie a dlhšie rezanie materiálov. Bez problémov si poradí napríklad s prerezávaním vetiev či rezaním väčšieho množstva palivového dreva.

Pri konštrukcii boli použité kvalitné súčiastky - vďaka použitiu kvalitných plastových a kovových častí je pri píle zaistené skvelé vyváženie, ktoré znižuje únavu pri práci. Naprostou samozrejmosťou sú potom integrované bezpečnostné prvky, ako napríklad bezpečnostná reťazová brzda pre okamžité zastavenie reťaze či pevná zubová opierka. Integrované je samozrejme tiež automatické olejové čerpadlo.

Píla je dodávaná s originálou a kvalitnou lištou OREGON spolu s reťazou s veľkosťou 0,325", 1,5 mm.

Reťazová píla je nebezpečný nástroj, preto je pri práci nutné používať ochranné pracovné pomôcky, medzi ktoré patria chrániče zraku a sluchu, pracovná prilba, spevnená obuv, neprerezné nohavice, pracovné rukavice a pod. Ochranné pracovné pomôcky nájdete v našom internetovom obchode v oddelení ochranné pomôcky

Doporučené příslušenství

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s týmto súhlasíte. Ďalšie informácie.

Rozumiem