HECHT 9185 - elektrická snežná fréza

Akcia 8.1. - 31.1. 2018
Jednostuňová elektrická fréza bez pojazdu. Príkon 1800 W. Záber 38/46 cm. Hmotnosť 15,5 kg. Maximálny výkon odstránenia snehu 250 m3/hod.
Naše cena s DPH:
79,99 €
Naše cena bez DPH:
66,66 €
Dostupnosť:
Skladom
Výrobca:
Hecht
Kód tovaru:
HECHT9185
Záruka:
2 roky

Tento tovar je možné zakúpiť iba v kamenných predajniach HECHT - špecialista na záhradu alebo v sieti autorizovaných distribútorov. ZOBRAZIŤ MAPU
Parametre

Parameter Popis
motor elektrický
hmotnosť (kg) 15,5
príkon (W) 1800
záber (cm) vnútorný/vonkajší - 38/46
max. výkon odstr. snehu (m3/h) 250
vyhrievané rukoväte nie

Popis tovaru

Elektrická snehová fréza HECHT 9185 je kvalitná fréza vhodná k odhadzovaniu napadaného a naviateho snehu v okolí Vášho domu v dosahu elektrickej siete. Problém spojený s nutnosťou pripojenia do siete pomocou kábla je vyvážený jednoduchým štartom, jednoduchosťou obsluhy a údržby. Bunker frézy je osadený elektrickým sériovým komutátorovým motorom s príkonom 1800 W, ktorý má dostatočný výkon k tomu, aby sa fréza nezastavovala ani v hlbšom naviatom snehu. Jednostupňový systém pomocou šneku vysokou rýchlosťou odhadzuje sneh do odhadzovacieho komína, ktorý je možné priamo z miesta obsluhy otáčať v rozsahu 190° a tým určovať smer odhadzovania. Šnek frézy je svojou konštrukciou určený predovšetkým pre efektívne odhadzovanie snehu na spevnenom povrchu, ako je betón, asfalt, zámková dlažba a pod. Pri pracovnej šírke záberu frézy 38 cm zvládnete odhodiť až 250 m3 za hodinu. Pri uskladnení frézy iste oceníte hviezdicové úchyty matíc na madle, vďaka ktorým je zloženie veľmi jednoduché. Pre prenášanie v zloženom stave potom môžete využiť pohodlné madlo priamo na tele frézy. Samozrejmosťou sú bezpečnostné prvky, ako je bezpečnostný spínač a odľahčovač pnutia prívodného kábla.

Doporučené příslušenství

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s týmto súhlasíte. Ďalšie informácie.

Rozumiem