HECHT 8573 PROFI - motorový vysávač na lístie

Výkonný profesionálny vysávač na lístie s benzínovým 4-taktným motorom s výkonom 6,5 HP s vlastným pojazdom. Priestranný textilný vak 280 l.
Naše cena s DPH:
819,00 €
Naše cena bez DPH:
682,50 €
Dostupnosť:
Nie je skladom
Výrobca:
Hecht
Kód tovaru:
HECHT8573PROFI
Záruka:
2 roky

ksParametre

Parameter Popis
motor Hecht, 4-taktný
hmotnosť (kg) 76
obsah (cm3) 194
výkon (HP) 6,5
zberný vak (l) 280
rýchlosť vzduchu 194 km/h

Popis tovaru

Hecht 8573 Profi je profesionálny vysávač lístia s vlastným pojazdom rýchlosťou 1,98 km/h. Ako pohonná jednotka vysávača slúži 4-taktný Hecht motor s výkonom 6,5 HP. Turbína vysávača je schopná nasávať vzduch rýchlosťou 194 km/h. Pre dokonalé naplnenie 280 l textilného vaku je nasávaný materiál dokonale drvený štvoricou oceľových nožov. Pod nasávacou hubicou je nastaviteľné pojazdové koleso, ktorého nastavením možno riadiť výšku hubice nad terénom. Páka nastavenia tohto kolesa je vyvedená na madlo pojazdu, jeho ovládanie je tak veľmi jednoduché. Po celej zadnej strane je hubica opatrená gumovým golierom, čím je podstatne zlepšené nasávanie lístia a nečistôt. Vonkajšia šírka hubice je 78 cm, nasávací záber je 73 cm. Vďaka tomu je možné vyčistiť až 1445 m2 za hodinu.
Pri hmotnosti 76 kg je vysávač 120 cm vysoký, 180 cm dlhý a 78 cm široký.

Motorový vysávač je ideálnym pomocníkom všade, kde je potrebné udržiavať čisté príjazdové cesty, chodníky, trávnaté plochy a podobne. Špeciálne tvarovaná nasávacia hubica s veľkou šírkou záberu veľkou rýchlosťou nasáva lístie a nečistoty, ktoré vďaka integrovanému drviču dokonale využijú všetok priestor veľkého textilného vaku. Textilný vak je opatrený po stranách sieťovinou pre ľahší odvod vzduchu, tieto odfuky možno podľa potreby odkrývať a zakrývať klapkami so zipsami. K vysypávaniu obsahu vaku potom slúži otvor v zadnej časti vaku, opäť vybavený zdrhovadlom. Vďaka tomu je možné otvoriť prakticky celú zadnú stenu vaku a obsah pohodlne vysypať. Ďalší uzatvárateľný otvor je aj na vrchu vaku. Komfort obsluhy je zaistený motorovým pojazdom ľahko ovládaným pákou po celej šírke madla.

Vysávač je vybavený aj elektrickým štartérom. Štart je realizovaný pripojením do 230V / 50Hz siete po dobu štartu. Nechýba samozrejme ani možnosť klasického štartovanie pomocou tiahla.

Doporučené příslušenství

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s týmto súhlasíte. Ďalšie informácie.

Rozumiem