HECHT 795 - motorový kultivátor

Výkonný kultivátor s výkonom 5,6 HP s objemom 195 cm3. Pojazd 2 rýchlosti vpred, 1 rýchlosť vzad. Voliteľný pracovný záber 32/50/84 cm.
Naše cena s DPH:
434,90 €
Naše cena bez DPH:
362,42 €
Dostupnosť:
Skladom
Výrobca:
Hecht
Kód tovaru:
HECHT795
Záruka:
2 roky

ksParametre

Parameter Popis
motor HECHT OHV
hmotnosť (kg) 56
plecie radličky (ks) 2/4/6, priemer 38 cm
záber (cm) 32/50/84
obsah (cm3) 196
výkon (HP) 5,6

Popis tovaru

HECHT 795 je výkonný kultivátor s možnosťou využitia ďalšieho voliteľného príslušenstva. Vďaka tomu zastane v záhrade okrem bežnej kultivácie aj niektoré ďalšie práce.

Štandardne je dodávaný s tromi pármi kultivačných radličiek s priemerom 38 cm. Radličky je možné osádzať samostatne po pároch, šírka záberu je potom 32, 50 alebo 84 cm. Kultivátor tak ľahko prispôsobíte potrebám pre prácu v rôznej pôde a záhonoch. Pre pohon slúži štvortaktný motor OHV HECHT s obsahom 195 cm3 s výkonom 5,6 HP, v kombinácii s prevodovou skriňou umožňujúcou voľbu dvoch rýchlostných stupňov vpred a jedného stupňa vzad.

Riadidlá sú výškovo aj stranovo nastaviteľné. Ľahko ich prispôsobíte výške postavy obsluhy. Ak vykonávaná činnosť vyžaduje vedenie stroja tak, aby ste za strojom nešliapali v už spracovanej zemine, je možné riadidlá vykloniť na jednu alebo druhú stranu a stoj pohodlne ovládať z pozície, kedy nestojíte priamo v jeho osi.

Na riadidlách nájdete všetky hlavné ovládacie prvky, vrátane radiacej páky.

Ako voliteľné príslušenstvo je možné dokúpiť napríklad adaptér pre pripojenie príslušenstva , 8" pojazdové kolesá s pneu, oceľové lopatkové kolesá, rozširujúce hriadele pre osadenie kolies, oborávač - riadkovač, vyorávač zemiakov alebo jednostranný pluh.

Stroje objednávané v internetových obchodoch sú zasielané v originálnom balení v čiastočne rozloženom stave, spravidla je nutné ku stroju pripevniť madlá, riadidlá, ovládacie páky, atď. Uvedenie stroja do prevádzky teda predpokladá istú technickú zručnosť, preto odporúčame zakúpenie zložitejších strojov v niektorom z kamenných obchodov, kde bude odbornými pracovníkmi kompletne zostavený a uvedený do prevádzky.

Doporučené příslušenství

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s týmto súhlasíte. Ďalšie informácie.

Rozumiem