HECHT 755 - motorový kultivátor

Akcia 8.1. - 31.1. 2018
Benzínový kultivátor s motorom BRIGGS & STRATTON series 650. Výkon 5,5 HP. Záber 50 cm. 4 plecie radličky, priemer 39 cm. Hmotnosť 42,5 kg.
Naše cena s DPH:
284,99 €
Naše cena bez DPH:
237,49 €
Dostupnosť:
Nie je skladom
Výrobca:
Hecht
Kód tovaru:
HECHT755
Záruka:
2 roky

Tento tovar je možné zakúpiť iba v kamenných predajniach HECHT - špecialista na záhradu alebo v sieti autorizovaných distribútorov. ZOBRAZIŤ MAPU
Parametre

Parameter Popis
motor Briggs & Stratton Series 650
hmotnosť (kg) 42,5
plecie radličky (ks) 4, priemer 39 cm
záber (cm) 50
obsah (cm3) 190
výkon (HP) 5,5

Popis tovaru

Benzínový kultivátor so 4-taktným motorom BRIGGS & STRATTON series 650 s obsahom 190 cm3 a výkonom 5,5 HP a 4 ks plecích radličiek s priemerom 25 cm. Hmotnosť kultivátora je 42,5 kg.

Tento rotavátor je ideálnym pomocníkom všade, kde je potrebné kultivovať väčší počet jednotlivých záhonov. Vďaka dvojici vzadu umiestnených kolies je totiž prechádzanie veľmi jednoduché a stabilné. Spustenie kolies k pojazdu a následné zdvihnutie kolies do pracovnej polohy sa potom vykoná jednoducho pomocou páky počas dvoch sekúnd. Na závese kolies je taktiež umiestnená ostruha (regulátor hĺbky zapracovania), ktorá po spustení slúži v pôde počas práce ako brzda. Tým znižuje fyzickú náročnosť obsluhy a zároveň zaistí kvalitné rozomletie štruktúry pôdy. Tento rotavátor je taktiež vybavený výškovo nastaviteľnými riadítkami, čo zvyšuje komfort obsluhy. Riadítka sú osadené ovládacími pákami, páka spojky je opatrená poistkou proti náhodnému spusteniu nožov.

Kultivátor, niekedy tiež označovaný ako rotavátor ocení každý záhradkár alebo pestovateľ, nakoľko hodiny namáhavej práce s rýľom dokáže premeniť na minúty zábavy. Kultivátor využijete po celú sezónu - na jar i zvyšok roku pripravíte pôdu podľa toho, kedy sa ktorá plodina sadí, na jeseň potom do pôdy môžete zapracovať kompost a hnojivá a pripraviť pôdu na zimu.

(Údaje o výkonoch motorov sú namerané pri 3600 ot./min.-1 . Tento výkon stroj pri bežnom používaní nedosiahne.

Doporučené příslušenství

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s týmto súhlasíte. Ďalšie informácie.

Rozumiem