HECHT 747 SB - motorový kultivátor

Akcia 22.3. - 28.3. 2018
Benzínový kultivátor so značkovým motorom BRIGGS & STRATTON. Pracovný záber 36/60 cm.
Naše cena s DPH:
269,90 €
Naše cena bez DPH:
224,92 €
Dostupnosť:
Skladom
Výrobca:
Hecht
Kód tovaru:
HECHT747SB
Záruka:
2 roky

Tento tovar je možné zakúpiť iba v kamenných predajniach HECHT - špecialista na záhradu alebo v sieti autorizovaných distribútorov. ZOBRAZIŤ MAPU
Parametre

Parameter Popis
motor Briggs & Stratton Series 500 E
hmotnosť (kg) 36
plecie radličky (ks) 4/6, priemer 26 cm
záber (cm) 36/60
obsah (cm3) 140
výkon (HP) 2,9

Popis tovaru

Benzínový kultivátor s motorom BRIGGS & STRATTON so šírkou pracovného záberu 36/60 cm, so 4/6 sadami kultivačných nožov (radličiek) s priemerom 26 cm. Hmotnosť kultivátora je 36 kg.

Kultivátor je vhodný do každého typu pôdy, na prednej strane je vybavený polohovateľným kolieskom, ktoré môže slúžiť k lepšej kontrole nad hĺbkou zapracovania pôdy. Nad koliečkom je i praktická rukoväť pre jednoduchšie prenášanie. Nastaviteľná ostruha v zadnej časti slúži predovšetkým ako brzda, ktorá nielen znižuje fyzickú námahu obsluhy, ale zároveň zvyšuje kvalitu premletia štruktúry pôdy.

Ostruha tiež zaisťuje stabilitu stroja v kľude. Veľké oceľové riadítka s pohodlnými ergonomickými úchopmi dávajú obsluhe perfektnú kontrolu nad strojom. Riadítka sú osadené aj ovládacími pákami, páka spojky je opatrená poistkou proti náhodnému spusteniu nožov. Vďaka oceľovej konštrukcii je zaistená dlhodobá životnosť.

Služby kultivátora dokáže oceniť každý záhradkár a pestovateľ. Vďaka kultivátoru premeníte hodiny driny s rýľom na minúty zábavy s kultivátorom. Využitie nájde prakticky po celú pestovateľskú sezónu - od jari s ním môžete priebežne pripravovať záhony s ohľadom na dobu siatia a sadby jednotlivých plodín, na jeseň potom poslúži k zapracovaniu kompostu a hnojív a k príprave pôdy na zimu.

Doporučené příslušenství

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s týmto súhlasíte. Ďalšie informácie.

Rozumiem