HECHT 656 - elektrická štiepačka dreva

Horizontálna štiepačka na drevo s príkonom 2100 W. Šírka polena do 52 cm. Štiepací tlak 6 t. Hmotnosť 51 kg.
Naše cena s DPH:
219,90 €
Naše cena bez DPH:
183,25 €
Dostupnosť:
Skladom
Výrobca:
Hecht
Kód tovaru:
HECHT656
Záruka:
2 roky

ksParametre

Parameter Popis
motor elektrický, 230 V/50 Hz
hmotnosť (kg) 51
príkon (W) 2100
max. dĺžka polena (mm) 520
max. tlak (ton) 6
štiepací krížový klin v cene nie

Popis tovaru

Vykurujete dom či chatu cez zimu drevom? Radi a často používate krb? Potom je pre Vás vhodná štiepačka dreva! Ušetrí Vám námahu s klasickým ručným štiepaním a v neposlednom rade veľa času. I cez svoje malé rozmery sú štiepačky dreva schopné vyvinúť veľký tlak potrebný pre rozštiepanie polena. Štiepanie s elektrickou štiepačkou je tiché a zvládne ho takmer každý.

HECHT 656 je štiepačka s elektrickým motorom s príkonom 2100 W. Štiepanie s týmto strojom zvládne takmer každý - postačí Vám len prístup k elektrickému napájaniu s napätím 230 V /50 Hz a možete začať! HECHT 656 zvládne naštiepať polená do dĺžky až 52 cm. Maximálny tlak, ktorý je tento stroj na drevo schopný vyvinúť, je 6 ton. Hmotnosť celej štiepačky je 51 kg. Vďaka veľkým pevným kolieskam a madlu je premiestňovanie štiepačky veľmi jednoduché. Vysoká konštrukcia naviac pomáha dobrej stabilite pri štiepaní. Vďaka výške tejto štiepačky sa nemusíte toľko ohýbať.

Je tu tiež možnosť zakúpenia krížového štiepacieho klinu.

Doporučené příslušenství

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s týmto súhlasíte. Ďalšie informácie.

Rozumiem