HECHT 6370 - elektrická štiepačka na drevo

Horizontálna štiepačka na drevo s príkonom 1500 W. Štiepací tlak 4 t. Priemer polena do 25 cm . Hmotnosť 38 kg .
Naše cena s DPH:
164,99 €
Naše cena bez DPH:
137,49 €
Dostupnosť:
Skladom
Výrobca:
Hecht
Kód tovaru:
HECHT6370
Záruka:
2 roky

ksParametre

Parameter Popis
motor elektrický, 230 V/50 Hz
hmotnosť (kg) 38
príkon (W) 1500
max. dĺžka polena (mm) 370
max. tlak (ton) 4
štiepací krížový klin v cene nie

Popis tovaru

Vykurovanie drevom sa stáva čoraz väčším trendom . Prináša to nielen výhody ekonomické, krb alebo krbové kachle sú aj veľmi estetickým a praktickým doplnkom domovov . S tým sa však občas nevyhnete problému nutnosti naštiepať drevo . Zaobchádzanie so sekerou vyžaduje nielen veľa energie , ale aj istú zručnosť a prax . Ak sekeru skutočne dobre neovládate , môže byť štiepanie aj značne nebezpečné .

HECHT 6370 je horizontálna štiepačka na drevo s elektrickým motorom s príkonom 1500 W. K napájaniu postačí 230 V / 50 Hz zásuvka . Kvalitná hydraulika potom dokáže tento výkon motora previesť medzi dorazom a klinom štiepačky na tlak až 4 tony. Tlak je viac než dostatočný na štiepanie polien s priemerom 5 - 25 cm a maximálnou dĺžkou 37 cm. Štiepanie dreva je s touto štiepačkou jednoduché a tiché .

Telo štiepačky je vyrobené z masívneho kovu a jeho hmotnosť je 38 kg. Pre jednoduchú prepravu je stroj vybavený madlom a dvojicou kvalitných koliesok .

Doporučené příslušenství

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s týmto súhlasíte. Ďalšie informácie.

Rozumiem