HECHT 59072 - nafukovacie multifunkčné ihrisko

Akcia 8.1. - 31.1. 2018
Nafukovacia atrakcia. Hmotnosť 22,5 kg, rozmery (D) 800 cm x (Š) 335 cm x (V) 180 cm. Priestor pre max. 10 detí. Pre deti od 3 rokov. Súčasťou balenia je ventilátor s výkonom 330 W.
Naše cena s DPH:
219,00 €
Naše cena bez DPH:
182,50 €
Dostupnosť:
Skladom
Výrobca:
Hecht
Kód tovaru:
59072
Záruka:
2 roky

Tento tovar je možné zakúpiť iba v kamenných predajniach HECHT - špecialista na záhradu alebo v sieti autorizovaných distribútorov. ZOBRAZIŤ MAPU
Parametre

Parameter Popis
hmotnosť (kg) 22,5
výška (cm) 180
šírka (cm) 335
dĺžka (cm) 800

Popis tovaru

Unikátne nafukovacie multifunkčné ihrisko HECHT 59072 je skvelým prostriedkom pre zabavenie Vašich detí. Hrať proti sebe môžu dva tímy, pričom k dispozícii im budú dve bránky a dva koše na oboch stranách či sieť uprostred. Ponúka sa tak možnosť hrania volejbalu, basketbalu či futbalu, a to všetko je možné na jednom nafukovacom ihrisku!

Žiadne zložité skrutkovanie, žiadne zostavovanie, žiadne zdĺhavé manuály. Jednoducho atrakciu na záhrade rozbalíte, na určených miestach ukotvíte dodávanými kolíkmi a ventilátor zapojíte do siete 230 V/50 Hz. Počas 2 minút je skákadlo plne nafúknuté a ventilátor sa potom ďalej postará o udržanie potrebného tlaku v hračke. Atrakcia je vyrobená z vysoko odolného laminovaného PVC a polyestru.

Oproti iným podobným atrakciám je veľkou výhodou i skladnosť - hračku jednoducho počas pár minút vypustíte a po zložení sa vojde do bežného regálu napríklad vo Vašej garáži. Súčasťou dodávky je výkonný ventilátor, kotviace kolíky a sada záplat pre prípad pretrhnutia.

Výrobok je určený pre deti od 3 rokov, a nie je určený pre komerčné účely. Vhodné pre maximálne 10 detí pre jednu hru.Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s týmto súhlasíte. Ďalšie informácie.

Rozumiem