HECHT 59060 - nafukovací skákací hrad

Akcia 8.1. - 31.1. 2018
Nafukovacia skákacia atrakcia. Hmotnosť 28 kg, rozmery (D) 360 cm x (Š) 300 cm x (V) 240 cm. Maximálne povolené zaťaženie 4 deti, 180 kg. Pre deti od 3 rokov. Súčasťou balenia je ventilátor s výkonom 680 W.
Naše cena s DPH:
326,90 €
Naše cena bez DPH:
272,42 €
Dostupnosť:
Nie je skladom
Výrobca:
Hecht
Kód tovaru:
59060
Záruka:
2 roky

Tento tovar je možné zakúpiť iba v kamenných predajniach HECHT - špecialista na záhradu alebo v sieti autorizovaných distribútorov. ZOBRAZIŤ MAPU
Parametre

Parameter Popis
hmotnosť (kg) 28
výška (cm) 240
šírka (cm) 300
dĺžka (cm) 360

Popis tovaru

Hracie nafukovacie centrum HECHT 59060 je skvelým doplnkom každej záhrady s deťmi. Deťom je k dispozícii skákacia plocha ohradení mantinelmi so stieťovinou, vďaka ktorej sa môžu deti poriadne vyblázniť, bez toho aby hrozilo vypadnutie von z atrakcie. Zo skákacej plochy sa potom môžu deti dostať na šmýkačku, ktorá je tiež ohradená mantinelmi pre jednoduchý a bezpečný pohyb. Okrem šmýkačky vedie tiež zo skákacej plochy tunel priamo pod šmýkačku. Na jednej zo stien pri skákacej ploche je potom umiestnený kôš pre loptu.

Žiadne zložité skrutkovanie, žiadne zostavovanie, žiadne zdĺhavé manuály. Jednoducho atrakciu na záhrade rozbalíte, na určených miestach ukotvíte dodávanými kolíkmi a ventilátor zapojíte do siete 230 V/50 Hz. Počas 2 minút je skákadlo plne nafúknuté a ventilátor sa potom ďalej postará o udržanie potrebného tlaku v hračke. Atrakcia je vyrobená z vysoko odolného laminovaného PVC a polyestru.

Oproti iným podobným atrakciám je veľkou výhodou i skladnosť - hračku jednoducho počas pár minút vypustíte a po zložení sa vojde do bežného regálu napríklad vo Vašej garáži. Súčasťou dodávky je výkonný ventilátor, kotviace kolíky a sada záplat pre prípad pretrhnutia.

Výrobok je určený pre deti od 3 rokov, a nie je určený pre komerčné účely. Maximálne povolené zaťaženie 4 deti s celkovou váhou 180 g.Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s týmto súhlasíte. Ďalšie informácie.

Rozumiem