HECHT 59000 - detská motorová píla

Detská motorová píla s realistickým zvukom štartovania píly na rezanie dreva. Pohyblivá reťaz. Napájanie zaisťujú 3 AA batérie (nie sú súčasťou balenia).
Naše cena s DPH:
13,99 €
Naše cena bez DPH:
11,66 €
Dostupnosť:
Skladom
Výrobca:
Ostatné
Kód tovaru:
HECHT59000
Záruka:
2 roky

ksPopis tovaru


  • veľmi pekný a zaujímavý dizajn pre malého drevorubača od 3 rokov
  • úplne bezpečná pohyblivá reťaz s oblými zubami z mäkčeného plastu
  • veľmi kvalitne prevedená detská imitácia skutočnej motorovej píly
  • napájanie 3xAA batériami (nie sú súčasťou balenia)
  • stačí zapnúť spínač, zatiahnuť za štartovacie tiahlo a ozve sa zvuk skutočnej motorovej píly
  • točiaca sa reťaz a píla vydávajú realistický zvuk ako pri rezaní skutočnou pílou
  • detská píla spĺňa všetky požiadavky na bezpečnosť EÚ


Detská reťazová píla, ktorá si svojím spracovaním vyrovní so skutočnou pílou. Napájaná je trojicou AA (tužkových) batérií, u madla je vybavená rovnakým elektrickým spínačom ako ozajstná píla. Stačí spínač zapnúť, zatiahnuť za štartovacie tiahlo a ozve sa zvuk skutočnej motorovej píly. Po stlačení spúšte sa dokonca roztočí aj reťaz a píla vydáva realistycký zvuk ako pri rezaní. Rýchlo sa stane obľúbenou hračkou nielen malých detí, neodolá ani hociktorý z oteckov.


Píla je samozrejme úplne bezpečná, reťaz je vyrobená z mäkčeného plastu s oblými zubami, ktoré nemôžu dieťaťu nijako ublížiť. Bezpečnosti je samozrejme prispôsobená aj rýchlosť otáčania reťaze.

Píla obsahuje drobné súčasti, ktoré by sa môžu uvoľniť a mohlo by dôjsť k ich prehltnutiu alebo vdýchnutiu, preto nie je určená pre deti do 3 rokov.Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s týmto súhlasíte. Ďalšie informácie.

Rozumiem