HECHT 587 - Lištová benzínová kosačka s pojazdom

Akcia 8.1. - 31.1. 2018
Benzínová kosačka s pojazdom a originálnym motorom HECHT OHV. Výkon 4 HP. Záber 87 cm. Hmotnosť 57 kg.
Naše cena s DPH:
379,00 €
Naše cena bez DPH:
315,83 €
Dostupnosť:
Nie je skladom
Výrobca:
Hecht
Kód tovaru:
HECHT587
Záruka:
2 roky

Tento tovar je možné zakúpiť iba v kamenných predajniach HECHT - špecialista na záhradu alebo v sieti autorizovaných distribútorov. ZOBRAZIŤ MAPU
Parametre

Parameter Popis
motor HECHT OHV
hmotnosť (kg) 57
nastavenie výšky (mm) 15 - 90
pojazd áno, cca 3 km/h
záber (cm) 87
obsah (cm3) 173
výkon (HP) 4

Popis tovaru

Lištová benzínová kosačka s pojazdom HECHT 587 môže byť skvelou voľbou pre všetkých na kosenie lúky, parku, športového areálu a podobne. Vďaka svojej konštrukcii umožní kosiť aj vysokú trávu na sušenie na seno. Lišta s pracovným záberom 87 cm opatrená sadou kvalitných nožov trávu strihá podobne ako nožnice. Klzáky na zadnej strane lišty zabezpečia ich presné vedenie nad terénom a možno nimi nastaviť výšku zdvihu od 15 do 90 mm. Strih je rovný a dokonale kopíruje terén.

O pohon lišty a pojazd sa stará osvedčený motor Hecht OHV s výkonom 4 HP s obsahom 173 cm3. O pojazd sa stará dvojica kvalitných kolies s hrubým dezénom, ktoré zaistia výbornú trakciu a tým aj dobrú priestupnosť terénom, rýchlosť pojazdu je cca 3 km/h. Nízko uložené ťažisko kosačky zvyšuje stabilitu kosačky a tak nie je problém kosiť aj v miernom svahu. Riadidlá sú výškovo nastaviteľné a nájdete na nich pohodlne dostupné všetky hlavné ovládacie prvky. V zimnom období je možné kosačku rozšíriť o set snehových reťazí a radlicu na odhŕňanie snehu (voliteľné príslušenstvo, nie je súčasťou dodávky).Texty uvádzané ako popis funkcií produktov v žiadnom prípade neslúžia ako návod na použitie. Pri používaní prosím postupujte v súlade s užívateľským manuálom, ktorý je súčasťou dodávky produktu.


Doporučené příslušenství

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s týmto súhlasíte. Ďalšie informácie.

Rozumiem