HECHT 58587 - detské autíčko

Akcia 8.1. - 31.1. 2018
Autíčko - vozítko pre deti vo veku 3 - 8 rokov na akumulátorový pohon. Hmotnosť 19 kg, maximálne zaťaženie 30 kg. Akumulátor 12 V/7 Ah, 30 W, rýchlosť 3-7 km/h. Svetelné a zvukové efekty a diaľkové ovládanie. Kapota a iné prvky v čiernom prevedení.
Naše cena s DPH:
161,99 €
Naše cena bez DPH:
134,99 €
Dostupnosť:
Nie je skladom
Výrobca:
Hecht
Kód tovaru:
HECHT58587
Záruka:
2 roky

Tento tovar je možné zakúpiť iba v kamenných predajniach HECHT - špecialista na záhradu alebo v sieti autorizovaných distribútorov. ZOBRAZIŤ MAPU
Parametre

Parameter Popis
motor 12 V 30 W Elektromotor
hmotnosť (kg) 19
výška (cm) 44
šírka (cm) 62
maximálne zaťaženie (kg) 30
dĺžka (cm) 120
akumulátor 12 V 7 Ah

Popis tovaru

HECHT 58588 rádio

Hecht 58587 je detské autíčko - akumulátorové vozítko, ktoré si svojou výbavou v mnohom nevyrovná so skutočným automobilom. Na prvý pohľad zaujme palubná doska s prepracovaným displejom. K displeju je pripojené skutočné funkčné rádio, na ktorom je možné naladiť až 20 najsilnejších staníc. Naladenie prebieha automaticky stlačením príslušného tlačidla. Rádio je možné prepnúť aj na skutočný integrovaný MP3 prehrávač opatrený slotom pre microSD karty alebo USB flash disk. Počas prehrávania sa na displeji zobrazujú svetelné efekty v rytme hudby.

Nabíjanie a pohon

HECHT 58588 světla

Autíčko je vhodné pre deti 3-5 rokov, pre napájanie slúži 12 V / 7 Ah akumulátor stav akumulátora - napätie je zobrazované na displeji rádia. Pod rádiom je aj konektor pre pripojenie dodávanej nabíjačky. Autíčko je plne nabité približne za 6 hodín, doba prevádzky je závislá od hmotnosti dieťaťa a terénu, na ktorom je autíčko prevádzkované, približne 1 hodinu prevádzky. Pohon zaistia dva 30 W elektromotory, ktoré nezávisle poháňajú obe zadné kolesá. Malý vodič môže voliť 3 rýchlosti vpred a 1 rýchlosť vzad. Požadovaná rýchlosť sa nastaví ovládačom na palubnej doske, navolená rýchlosť je indikovaná rozsvietením vhodnej kontrolky na palubnej doske. Po zošliapnutí plynového pedálu sa autíčko rozbehne, pričom je rozjazd riadený elektronicky tak, aby bol plynulý. Vďaka tomu pri zošliapnutí pedálu nedochádza k nepríjemnému trhnutiu pri rozjazde. Kolesá sú vyrobené z odolného plastu, po obvode sú opatrené gumovými obručami, rolovanie je vďaka tomu hladšie a kolesá sa toľko neopotrebovávajú. Pri prevádzke autíčka svietia predné svetlomety a smerovky, blikajú predné výstražné červeno-modré svetlá a svieti červené a modré zadné svetlo.

Dvere a úložné priestory

HECHT 58588 kufr

Aby sa malým vodičom ľahko nastupovalo a vystupovalo, dvere autíčka je možné otvárať . Pod prednou kapotou je malý úložný priestor pre drobnosti, na zadnej strane je uzamykateľný kufor, do ktorého je možné uzamknúť napríklad nabíjačku, vysielačku alebo laserovú pištoľ, ktorá je dodávaná s autíčkom.

Laserová pištoľ a rezerva ako terč

HECHT 58588 Pistole a rererva

Na zadnej strane autíčka je umiestnená rezerva, ktorá je samostatne napájaná z 3 AA batérií (nie sú súčasťou dodávky). V strede rezervy je malý terčík so senzorom, ktorý reaguje na laserovú pištoľ. Ak sa podarí pištoľou stred terča zasiahnuť, rezerva sa začne otáčať a zároveň spustí svetelné a zvukové efekty. Dosah pištole je až 5 m. Pištoľ s laserom navyše spĺňa normy 2009/48 / EC, EN 71-1, EN 71-2 a EN 71-3, teda je pre deti bezpečná, avšak je vhodné zabezpečiť, aby sa deti s laserom nesvietili do očí, môže to byť nepríjemné.

Ovládanie vysielačkou

HECHT 58588

Súčasťou autíčka je aj vysielačka, s ktorou je možné ho plne ovládať. Je teda možné riadiť zatáčanie, pohyb vpred a vzad. Výhodou je, že vysielačka má pri riadení vyššiu prioritu ako pedál v autíčku. Kedykoľvek tak môžete prevziať riadenie a zabrániť, aby dieťa najazdilo niekam, kam nechcete. Vysielačkou zároveň môžete pomáhať v konaní menším deťom, ktoré ešte nie sú schopné autíčko plne ovládať samy.
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s týmto súhlasíte. Ďalšie informácie.

Rozumiem