HECHT 54752 - akumulátorová štvorkolka

Akcia 8.1. - 31.1. 2018
Akumulátorová štvorkolka s kovovým rámom. Kolesá s pneu, rýchlosť 18 - 30 km / h. Aku 36V / 20Ah. Motor 750W. Metalický lak, LCD tachometer, LED svetlá a smerovky, spätné zrkadlá.
Naše cena s DPH:
880,99 €
Naše cena bez DPH:
734,16 €
Dostupnosť:
Skladom
Výrobca:
Hecht
Kód tovaru:
HECHT54752
Záruka:
2 roky

Tento tovar je možné zakúpiť iba v kamenných predajniach HECHT - špecialista na záhradu alebo v sieti autorizovaných distribútorov. ZOBRAZIŤ MAPU
Parametre

Parameter Popis
motor 36 V 750 W Elektromotor
hmotnosť (kg) 98
výška (cm) 89
šírka (cm) 83
maximálne zaťaženie (kg) 75
dĺžka (cm) 136
akumulátor 36 V 20 Ah

Popis tovaru

Z dôvodu nutnosti odborného zostavenia a nastavenia vrátane odbornej inštruktáže, je možné tento produkt vyzdvihnúť len v našich značkových predajniach HECHT – špecialista na záhradu.

HECHT 54752 je akumulátorová štvorkolka určená pre voľnočasové aktivity. Napájaná je z akumulátora s napätím 36V s kapacitou 20 Ah. V spojení so 750 W motorom dávajú tejto štvorkolke dojazd až 40 km na jedno nabitie. Dojazd je samozrejme ovplyvnený terénom a hmotnosťou vodiča, ovplyvní ho aj použitie svetiel. Nabíjanie trvá približne 8 hodín. O stave nabitia počas prevádzky má vodič neustále prehľad vďaka indikátoru, ktorý je umiestnený v miestach, kde je bežne viečko nádrže pri benzínových strojoch. Elektromotor s prevodmi a diferenciálom je uložený priamo na zadnej náprave, nie je teda použitý reťazový prevod. Zadná náprava je osadená kotúčovými kvapalinovými brzdami, predné kolesá sú brzdené bubnovými brzdami. Zadná náprava je odpružená ako celok, predné kolesá sú odpružené na samostatných ramenách. Ovládacie páčky bŕzd je možné zaistiť v stlačenej polohe. Brzdy preto dobre poslúžia aj pre parkovanie, alebo prepravu.
Štvorkolka je opatrená obmedzovačom rýchlosti, rýchlosť je možné nastaviť v troch stupňoch 18, 24 alebo 30 km/h. Tento model je navyše doplnený oproti základnému modelu HECHT 54750 o veľký digitálny tachometer na riadidlách. Neustále tak máte prehľad o rýchlosti, prejdenej vzdialenosti, ale aj o aktuálnom napätí v akumulátore. Ďalšou nadštandardnou výbavou sú veľké zrkadlá a smerové svetlá (smerovky). Ovládanie jazdy a rýchlosti je vykonávané klasicky otáčaním "plynovým" madlom na pravom riadidle. Na pravom riadidlu sa tiež nachádzajú prepínač rýchlosti a prepínač smeru jazdy vpred / vzad.
Štvorkolka je vybavená predným LED svetlometom , zadným odrazovým svetlom, zadným blikajúcim svetlom, ktoré sa aktivuje automaticky pri zapnutí napájania, ktorý zároveň slúži ako brzdové svetlo - pri aktivácii bŕzd sa blikanie zmení na trvalé svietenie. Nechýba ani klaksón.V zadnej časti je štvorkolka vybavená vlajočkou na dlhom prúte, aby ju nebolo možné prehliadnuť napríklad z idúceho motorového vozidla. Nie je však určená pre prevádzku na pozemných komunikáciách.
Maximálne zaťaženie 75 kg.
Kolesá s pneu s hrubým dezénom 16 / 8-7 ".
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s týmto súhlasíte. Ďalšie informácie.

Rozumiem