HECHT 54751 - akumulátorová štvorkolka

Akumulátorová štvorkolka s kovovým rámom. Kolesá s pneu, rýchlosť 18 - 30 km / h. Aku 36V / 20Ah. motor 750W
Naše cena s DPH:
899,00 €
Naše cena bez DPH:
749,17 €
Dostupnosť:
Skladom
Výrobca:
Hecht
Kód tovaru:
HECHT54751
Záruka:
2 roky

ksParametre

Parameter Popis
motor 36 V 750 W Elektromotor
hmotnosť (kg) 98
výška (cm) 89
šírka (cm) 83
maximálne zaťaženie (kg) 75
dĺžka (cm) 136
akumulátor 36 V 20 Ah

Popis tovaru

Z dôvodu nutnosti odborného zostavenia a nastavenia vrátane odbornej inštruktáže, je možné tento produkt vyzdvihnúť len v našich značkových predajniach HECHT – špecialista na záhradu.

Výhody • kvalitná a dizajnovo veľmi dobre spracovaná ATV športového vzhľadu

 • silný a výkonný elektromotor pripojený priamo na pohonnú nápravu, nie je tu reťaz ani kardanová hriadeľ, minimálna údržba

 • 3 batérie 12 V sú zárukou dlhého dojazdu až 40 km (podľa zaťaženia a terénu)

 • štvorkolka je automatická, radia sa len vpred 3 stupňov alebo vzad 1 stupeň

 • veľké kolesá, moderný veľký LED displej s informáciou o rýchlosti, stave nabitia

 • možnosť aretácie nízkej 8 km rýchlosti

 • viacstupňové nastavenie tuhosti tlmičov

 • aretácia brzdy pre stav zabrzdené

 • kvalitné terénne pneumatiky

 • vďaka tichému a ekologickému elektromotoru, môžete na štvorkolke jazdiť takmer kdekoľvek napr. ísť s deťmi na prechádzku do parku, kam s benzínovou štvorkolkou nemôžete

 • ŠPZ značka a obľúbená vlajka Hecht odlíši Vašu ATV od ostatných


HECHT 54751 je akumulátorová štvorkolka určená pre voľnočasové aktivity. Napájaná je z akumulátora s napätím 36V s kapacitou 20 Ah. V spojení so 750 W motorom dávajú tejto štvorkolke dojazd až 40 km na jedno nabitie. Dojazd je samozrejme ovplyvnený terénom a hmotnosťou vodiča, ovplyvní ho aj použitie svetiel. Nabíjanie trvá približne 8 hodín. Elektromotor s prevodmi a diferenciálom je uložený priamo na zadnej náprave, nie je teda použitý reťazový prevod. Zadná náprava je osadená kotúčovými brzdam i, predné kolesá sú brzdené bubnovými brzdami. Zadná náprava je odpružená ako celok, predné kolesá sú odpružené na samostatných ramenách.
Štvorkolka je opatrená obmedzovačom rýchlosti, rýchlosť je možné nastaviť v troch stupňoch 18, 24 alebo 30 km/h. Tento model je navyše doplnený oproti základnému modelu Hecht 54750 o veľký digitálny tachometer na riadidlách. Neustále tak máte prehľad o rýchosti, prejdenej vzdánosti, ale aj o aktuálnom napätiív akumulátore. Ovládanie jazdy pojazdu a rýchlosti je vykonávané klasicky otáčaním "plynovým" madlom na pravom riadítku. Na pravom riadidlu sa tiež nachádzajú prepínač rýchlosti a prepínač smeru jazdy vpred / vzad.
Štvorkolka je vybavená predným LED svetlometom , zadným odrazovým svetlom, zadným blikajúcim svetlom, ktoré sa aktivuje automaticky pri zapnutí napájania, ktorý zároveň slúži ako brzdové svetlo - pri aktivácii bŕzd sa blikanie zmení na trvalé svietenie. Nechýba ani klaksón.V zadnej časti je štvorkolka vybavená vlajočkou na dlhom prúte, aby ju nebolo možné prehliadnuť napríklad z idúceho motorového vozidla. Nie je však určená pre prevádzku na pozemných komunikáciách.
Maximálne zaťaženie 75 kg.
Kolesá s pneu s hrubým dezénom 16 / 8-7".Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s týmto súhlasíte. Ďalšie informácie.

Rozumiem