HECHT 54121 - akumulátorová štvorkolka

Akumulátorová štvorkolka s kovovým rámom. Kolesá s pneu, rýchlosť 27 km/h. Aku 48 V/20 Ah. Motor 1200 W.
Naše cena s DPH:
1 159,00 €
Naše cena bez DPH:
965,83 €
Dostupnosť:
Nie je skladom
Výrobca:
Hecht
Kód tovaru:
HECHT54121
Záruka:
2 roky

ksParametre

Parameter Popis
motor 48 V 1200 W Elektromotor
hmotnosť (kg) 130
výška (cm) 97
šírka (cm) 96
maximálne zaťaženie (kg) 75
dĺžka (cm) 142
akumulátor 18 V 20 Ah

Popis tovaru

Z dôvodu nutnosti odborného zostavenia a nastavenia vrátane odbornej inštruktáže, je možné tento produkt vyzdvihnúť len v našich značkových predajniach HECHT – špecialista na záhradu.

Výhody  • kvalitná a dizajnovo veľmi dobre spracovaná, športového vzhľadu

  • silný a výkonný elektromotor pripojený priamo na pohonnú nápravu, nie je tu reťaz ani kardanová hriadeľ, minimálna údržba

  • 4 batérie 12 V sú zárukou dlhého dojazdu cca 30 až 35 km (podľa zaťaženia a terénu)

  • štvorkolka je automatická, radí sa len vpred 5 stupňov alebo vzad 1 stupeň

  • veľké kolesá, moderný veľký LED displej s informáciami o rýchlosti, stavu nabitia a zadanom stupni výkonu

  • viacstupňové nastavenie tuhosti tlmičov

  • aretácia brzdy pre stav zabrzdené

  • vďaka tichému a ekologickému elektromotoru, môžete na štvorkolke jazdiť takmer kdekoľvek napr. ísť s deťmi na prechádzku do parku, kam s benzínovou štvorkolkou nemôžete


HECHT 54121 je štvorkolka určená predovšetkým pre zábavu. Poháňa ju výkonný 1200 W elektromotor, ktorý je s prevodovou skriňou a diferenciálom umiestený na zadnej náprave. Napájaný je z akumulátora 48 V / 20 Ah. Stroj tak dosahuje maximálnu rýchlosť až 45 km/h, dojazd je až 35 km na jedno nabitie. Maximálne možné zaťaženie štvorkolky je 75 kg vodič plus 45 kg ďalšia záťaž. Maximálna nosnosť je tak 120 kg. A nabíjačkou, ktorý je súčasťou dodávky, potom akumulátor plne nabijete za 6 – 8 hodín. Dojazd je samozrejme ovplyvnený terénom, hmotnosťou vodiča a prípadným používaním svetiel.
Zásadnou výhodou akumulátorového pohonu je naprosto tichá prevádzka bez emisií. Prevádzkovať je teda možné kdekoľvek, kde by hluk alebo zápach z motora obťažoval okolie. Ak budete na štvorkolke v nedeľu poobede jazdiť na záhrade, sused podriemavajúci na vedľajšom pozemku pod slnečníkom si toho pravdepodobne nevšimne.
Stroj je vybavený prednými bubnovými a zadnými kotúčovými brzdami, ty sa ovládajú samostatne páčkami na riadidlách. Jazda sa ovláda štandardne plynovým madlom, rovnako ako je tomu pri klasickej motorke. Na pravom riadítku je umiestnený veľký displej s tlačidlami. Ten zobrazuje aktuálnu rýchlosť, prejdenú vzdialenosť a stav akumulátora. Tlačidlami vedľa displeja je možné v piatich stupňoch nastaviť maximálnu rýchlosť, pri ktorej zopne obmedzovač. Pokiaľ chcete zamedziť, aby vodič mohol svojvoľne nastavenie maximálnej rýchlosti meniť, je možné pod krytom prepojiť konektory kabeláže tak, že sa obmedzovač rýchlosti aktivuje pri dosiahnutí rýchlosti 15 km/h a nastavení na displeji na toto obmedzenie nebude mať žiadny vplyv. To je vhodné predovšetkým v prípade, že štvorkolku bude používať menej skúsený jazdec, ktorý by mohol pri vyššej rýchlosti preceniť svoje schopnosti.
Štvorkolka je vybavená predným svetlometom a zadným koncovým a brzdovým svetlom. Nie je však určená na prevádzku na pozemných komunikáciách.

Štvorkolka je dodávaná čiastočne rozložená. Aby pri preprave nedošlo k poškodeniu, je dodávaná v ochrannom ráme s odmontovanými kolesami, riadidlami a zaistenými tlmičmi. Súčasťou je návod na skompletovanie, pre jej zmontovanie sa neobídete bez náradia.
V prípade zakúpenia v niektorej z našich kamenných predajní vám bude štvorkolka uvedená do prevádzky našimi predajnými technikmi celkom zadarmo.Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s týmto súhlasíte. Ďalšie informácie.

Rozumiem