HECHT 435 - kompostér

Akcia 15.3. - 21.3. 2018
Záhradný kompostér. Objem 435 l.
Naše cena s DPH:
44,99 €
Naše cena bez DPH:
37,49 €
Dostupnosť:
Skladom
Výrobca:
Hecht
Kód tovaru:
HECHT435
Záruka:
2 roky

Tento tovar je možné zakúpiť iba v kamenných predajniach HECHT - špecialista na záhradu alebo v sieti autorizovaných distribútorov. ZOBRAZIŤ MAPU
Parametre

Parameter Popis
výška (cm) 83
objem (l) 435
šírka (cm) 81
dĺžka (cm) 81

Popis tovaru

Kompostér s objemom 435 l na biologický odpad, trávu, lístie. Ideálne pre prípravu kvalitného kompostu. Kompostér je vyrobený z odolného plastu, veko je opatrené západkou s možnosťou uzamknutia. Vďaka tomu je zamedzené poškodeniu veka vetrom a zároveň je zabránené prístupu do kompostéru divokej zveri a domácim miláčikom. Každá zo štyroch stien kompostéru je opatrená v spodnej časti dvierkami. Tým je zaistený dokonalý prístup pre rovnomerné odoberanie kompostu.

Kompostovaním možno získať kvalitné prírodné hnojivo, ktoré nájde využitie v každej záhrade a záhone. Vhodným kompostérom sa zbavíte nielen nevzhľadné hromady v rohu záhrady, ale zároveň podstatne urýchlite tvorbu humusu. Ďalšou výhodou kompostérov je, že kompostovaný odpad je pod vekom chránený pred domácimi zvieratami a tiež dochádza k podstatnému obmedzeniu zápachu. Kompostéry nemajú dno, tým je zo zeme zaistený prístup mikroorganizmov a živočíchov, ktorí sa podieľajú na urýchlenie rozkladu materiálu. Pre ďalšie urýchlenie možno v kompostéroch použiť urýchľovač vyrobený na báze prírodných mikroorganizmov.

Doporučené příslušenství

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s týmto súhlasíte. Ďalšie informácie.

Rozumiem