HECHT 3621 - konvekčný priamotop

Konvekčný priamotop s časovačom, termostatom a diaľkovým ovládaním. Napájanie z bežnej 230 V/50 Hz zásuvky, príkon 2000 W, možnosť zavesenia na stenu.
Naše cena s DPH:
79,99 €
Naše cena bez DPH:
66,66 €
Dostupnosť:
Skladom
Výrobca:
Hecht
Kód tovaru:
HECHT3621
Záruka:
2 roky

ksParametre

Parameter Popis
hmotnosť (kg) 7,4
príkon (W) 2000
napätie 230 V/50 Hz

Popis tovaru

HECHT 3621 je konvekčný priamotop s príkonom 2000 W. Čelný povrch z lesklého skla mu dáva luxusný vzhľad a preto iste neurazí v žiadnom interiéri. Dodávaný je s podstavcom, ktorý je jednoducho demontovaný a priamotop je potom možné aj zavesiť priamo na stenu. Rozmery sú 92 x 43 cm. Hĺbka je 24 cm.
Pomocou dotykového ovládania s prehľadným displejom na čelnej strane je možné jednoducho nastaviť požadovanú teplotu, ktorú bude v miestnosti priamotop automaticky udržiavať. Komfort ovládania zvyšuje aj možnosť plne priamotop ovládať aj pomocou diaľkového ovládača, ktorý je súčasťou dodávky.

Priamotop sa pripája do klasickej 230 V/50 Hz zásuvky, pre jeho ovládanie nie je možné použiť externý termostat, nie je teda určený pre realizáciu vykurovania priestorov niekoľkými priamotopmi ovládaných centrálne. Svoje využitie teda nájde predovšetkým ako pomocný prenosný ohrievač, prípadne pre vykurovanie menšieho priestoru aj ako hlavný ohrievač. Pokiaľ však dôjde k výpadku elektrickej energie, priamotop sa deaktivuje. Tým je zaistená bezpečnosť pre prípad, že by v dobe výpadku energie zabudla obsluha priamotop vypnúť a ten sa následne v dobe jej neprítomnosti po opätovnom spustení zapojení elektriny sám spustí na nevhodné miesto alebo zakrytý.
Priamotop je vybavený tepelnou poistkou, stupeň ochrany je IP24.Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s týmto súhlasíte. Ďalšie informácie.

Rozumiem