HECHT 324 - vysokotlaková umývačka

Elektrická tlaková umývačka s príkonom 2300 W. Max. tlak 150 bar. Prevádzkový tlak 110 bar. Výkon 420 l/h. Samonasávacie - vie pracovať s aj bez tlakovej vody.
Naše cena s DPH:
139,99 €
Naše cena bez DPH:
116,66 €
Dostupnosť:
Nie je skladom
Výrobca:
Hecht
Kód tovaru:
HECHT324
Záruka:
2 roky

ksParametre

Parameter Popis
príkon (W) 2300
príslušenstvo v cene 8m tlaková hadica s pištoľou
max. tlak (bar) 150
max. prevádzkový tlak (bar) 110
výkon (l/hod.) 420

Popis tovaru

Elektrická tlaková umývačka s príkonom 2300 W so samonasávacou funkciou. Možno ju preto použiť aj v miestach, kde nie je dostupný vodovodný poriadok, stačí len prístup k čistej vode a umývačka ju bude sama nasávať. Je však dôležité zabezpečiť, aby hladina nasávanej vody bola minimálne v úrovni umývačky, nie je preto možné nasávať vodu z hlbokých studní a pod. Voda samozrejme musí byť čistá. Ideálne tak možno umývačku zásobovať vodou z vhodnej väčšej nádoby alebo nádrže. Napájať ju možno samozrejme aj z bežného vodovodu.


Umývačka je vhodná napríklad pre čistenie automobilov, motocyklov, bicyklov, prívesov, dlažieb, fasád, vonkajších okien a dverí, strechy, bazéna, skleníku, alebo záhradného nábytku.


Maximálny tlak je 150 bar, prevádzkový tlak je 110 bar, výkon umývačky je 420 l/hod.


Prednosťou je aj navijak na tlakovú hadicu.


Súčasťou výbavy pištoľ s tryskou, nádržka na čistiaci prostriedok s penovou tryskou a 5 m prívodný kábel.
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s týmto súhlasíte. Ďalšie informácie.

Rozumiem