HECHT 3227 - vysokotlaková motorová umývačka

Skladacia benzínová tlaková umývačka s motorom s obsahom 196 cm3. Max. tlak 186 bar. Prevádzkový tlak max. 167 bar. Výkon 474 l/h. Hmotnosť 29 kg. Súčasťou balenia je tlaková hadica s pištoľou, 5 trysiek, držiak pištole a čistiaci nástroj.
Naše cena s DPH:
319,90 €
Naše cena bez DPH:
266,58 €
Dostupnosť:
Skladom
Výrobca:
Hecht
Kód tovaru:
HECHT3227
Záruka:
2 roky

ksParametre

Parameter Popis
motor 4-taktný
príslušenstvo v cene tlaková hadica s pištoľou
max. tlak (bar) 186
max. prevádzkový tlak (bar) 167
výkon (l/hod.) 474

Popis tovaru

Tlaková umývačka s benzínovým motorom s objemom 196 cm3 a maximálnym výkonom 6 HP. Maximálny tlak vody je 186 bar, bežný prevádzkový tlak je potom 167 bar.


Umývačka je umiestnená na podvozku s veľkými kolesami pre ľahkú manipuláciu, pre jednoduchšiu prepravu a uskladnenie je možné madlo umývačky zložiť. Dĺžka tlakovej hadice od umývačky k pištoli je 8 metrov. Súčasťou umývačky je celkom 5 trysiek uložených v držiaku na madle. Trysky je možné rýchlo osadiť na koniec tlakovej pištole a tým dosiahnuť potrebný prúd vody podľa aktuálnych požiadaviek. Na spodnej časti umývačky je umiestnená nádoba na saponát, ktorý môže byť primiešavaný automaticky do tlakovej vody pre dosiahnutie lepšieho umývania.


Maximálny povolený tlak na vstupe vody do umývačky je 7 bar. Minimálny vstupný tlak je 2 bar.


Doporučené příslušenství

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s týmto súhlasíte. Ďalšie informácie.

Rozumiem