HECHT 300908 - solárna sprcha

Solárna sprcha s 8 l zásobníkom pre ohrev vody. Výška sprchy 215 mm.
Naše cena s DPH:
63,99 €
Naše cena bez DPH:
53,33 €
Dostupnosť:
Skladom
Výrobca:
Hecht
Kód tovaru:
HECHT300908
Záruka:
2 roky

ksPopis tovaru


  • perfektný spôsob ohrevu vody pre Vašu záhradu
  • moderný jednoduchý dizajn v čiernej farbe, dokonale akumulujúce slnečné teplo do vody a nerušiaci vzhľad Vašej záhrady
  • možnosť ohriatia vody v letných mesiacoch až na 40 °C
  • ventil pre spúšťanie a nastavenie teploty vody
  • veľmi kvalitné spracovanie a polohovacia hlavica doprajú každému luxusné letné osvieženie
  • pozvoľným otáčaním ventilu doprava odteká najprv studená voda a pridáva sa teplá. Nemôže teda dôjsť k obareniu osoby
  • sprcha je v spodnej časti opatrená 8 l zásobníkom z odolného čierneho plastu, ktorý nekoroduje, ani sa na ňom nevytvárajú usadeniny


Solárna sprcha HECHT 300908 je ideálnym doplnkom každej záhrady v letných mesiacoch. Sprcha je v spodnej časti opatrená 8 l zásobníkom. Zásobník je vyrobený z odolného čierneho plastu, ktorý nekoroduje, ani sa na ňom nevytvárajú usadeniny. Čierna farba dokonale akumuluje slnečné teplo do vody.


Sprchu je nutné ukotviť napríklad do betónu, alebo dlažby, nemá vlastnú stabilnú základňu. Spoločne so sprchou sú dodávané 4 ks ukotvovacích skrutiek. Pripojiť možno napríklad záhradné hadice pomocou rýchlospojky, vylúčené nie je ani jej pevné pripojenie k vodovodnému potrubiu, je však nutné zabezpečiť, aby bolo možné v zime sprchu odpojiť a vypustiť, aby sa predišlo poškodeniu mrznúcou vodou.
Sprcha je vybavená jediným ventilom, ktorým sa voda nielen spúšťa, ale zároveň sa nastavuje jej teplota. Otočením ventilu doľava je sprcha vypnutá, pootáčaním doprava sa sprcha otvorí a postupne sa pridáva teplá voda. Tým je zaistené, že po spustení najprv tečie studená voda a nemôžete sa tak opariť.


Samotný nadstavec sprchy je na polohovacom kĺbe, možno teda nastaviť požadovaný smer, ktorým má sprcha striekať.


V letných mesiacoch dokáže slnko v zásobníku rozohriať vodu až na 40 °C.


Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s týmto súhlasíte. Ďalšie informácie.

Rozumiem