HECHT 30003 - skimmer

Skimmer vhodný pre bazény HECHT 3612 BLUESEA a veľa ďalších typov bazénov.
Naše cena s DPH:
23,99 €
Naše cena bez DPH:
19,99 €
Dostupnosť:
Skladom
Výrobca:
Hecht
Kód tovaru:
HECHT30003
Záruka:
2 roky

ksPopis tovaru

Bazénový skimmer HECHT 30003 je určený pre bazény HECHT 3612 BLUESEA a HECHT 3590 BLUESEA, ktoré majú prípravu pre montáž tohto skimmera. Použiť možno aj s ďalšími podobnými modelmi bazéna s pevnou plechovou konštrukciou a vnútornou fóliou. Skimmer sa montuje priamo do steny bazéna, do ktorej je preto nutné vyvŕtať a vystrihnúť potrebné otvory.


Skimmer funguje ako prepad, zbiera teda nečistoty priamo z vodnej hladiny. Ak je skimmer kombinovaný s vhodným filtračným zariadením, prach, hmyz, lístie a ďalšie nečistoty sú zachytené skôr, než sa stačí potopiť a začať rozkladné procesy znečisťujúce vodu. Na údržbu kvalitnej a čistej vody v bazéne tak nie je potrebné toľko chemických prostriedkov. Väčšie nečistoty sú zachytávané priamo v koši vnútri skimmeru, možno ich kedykoľvek jednoducho vysypať. Tento kôš teda slúži ako predfilter nečistôt, chráni tak čerpadlo filtrácie pred poškodením.


Súčasťou dodávky je vratná tryska umožňujúca smerovanie vody. v balení nájdete aj dve zátky, ktoré môžu poslúžiť pri zazimovávaní, alebo v prípade odpojenia filtrácie pre uzatvorenie skimera a vratnej trysky. Ďalším príslušenstvom v cene je tzv. skim vac, umožňujúci jednoduché pripojenie bazénového vysávača priamo do skimmeru.


Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s týmto súhlasíte. Ďalšie informácie.

Rozumiem