HECHT 2140 - stavebná miešačka

Stavebná miešačka s elektrickým motorom. Ozubený veniec a pastorok zhotovený z kovu. Príkon 550 W. Objem nádoby 140 l. Hmotnosť 59 kg.
Naše cena s DPH:
199,99 €
Naše cena bez DPH:
166,66 €
Dostupnosť:
Nie je skladom
Výrobca:
Hecht
Kód tovaru:
HECHT2140
Záruka:
2 roky

ksParametre

Parameter Popis
motor elektrický, 230V/50Hz
hmotnosť (kg) 47
objem nádoby (l) 140
príkon (W) 550

Popis tovaru

Kvalitná stavebná miešačka betónovej alebo maltovej zmesi. Pre pohon je použitý silný moderný motor s príkonom 550 W, ktorého výhodou je napájanie z 230 V / 50 Hz siete. Vďaka tomu je možné pracovať s miešačkou aj v miestach, kde nie je dostupný 3-fázový 400 V prúd. K prenosu sily motora na bubon slúžia kvalitné kovové prevody so zubovým vencom po obvode bubna. Objem bubna je 140 l, pre dokonalé premiešanie zmesi je vo vnútri opatrený špeciálne tvarovanými lopatkami. Nakláňanie bubna je vykonávané pomocou ovládacieho kolieska s možnosťou aretácie v 14-tich polohách. Stabilný masívny kovový podvozok je opatrený kolesami pre ľahkú manipuláciu. Motor, elektroinštalácie a ovládacie prvky sú spoľahlivo chránené proti striekajúcej vode a betónovej alebo maltovej zmesi v šikovne konštruovanom kryte.

Doporučené příslušenství

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s týmto súhlasíte. Ďalšie informácie.

Rozumiem