HECHT 2001 - kompresor do auta

Kompresor vhodný do auta. Napájanie 12 V. Integrované svietidlo a výstražné svetlo. Maximálny tlak 17 bar.
Naše cena s DPH:
17,99 €
Naše cena bez DPH:
14,99 €
Dostupnosť:
Skladom
Výrobca:
Hecht
Kód tovaru:
HECHT2001
Záruka:
2 roky

ksParametre

Parameter Popis
hmotnosť (kg) 1
max. tlak (bar) 17
napätie (V) 12
Prúd ( A ) 10

Popis tovaru

Malý prenosný kompresor vhodný do auta. Napájanie je vykonávané zo zásuvky zapaľovača v automobile - 12V. Dĺžka napájacieho kábla je 3 m, čo stačí pre pohodlné dohusťovanie všetkých kolies u bežných osobných i dodávkových automobilov. S integrovaným manometrom na hornej strane má pri hustení obsluha vždy prehľad o aktuálnom tlaku v pneumatike. Dĺžka hadice je 55 cm. Kompresor je vybavený aj svietidlom, tú využijete napríklad pri hustení v noci. Ďalšou funkciou je výstražné svetlo, v tomto režime komresor výstražne bliká. Pri zhoršenej viditeľnosti tak je možné použiť nielen pri výmene pneumatiky, ale aj pri poruche vozidla a môže podstatnou mierou znížiť riziko nehody. Výstražné svetlo však nenahrádza zákonom predpísané výstražné prvky, preto je nutné ho používať len ako doplňujúce.
Súčasťou kompresora sú aj hustiaci adaptéry, možno ho tak vyoužít v lete napríklad pre hustenie lôpt, nafukovacích matracov a hračiek, a to priamo pri kopialiště alebo pláže.

Pre správnu funkciu kompresora je nutné mať zásuvku vo vozidle istenú najmenej 10 A poistkou.Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s týmto súhlasíte. Ďalšie informácie.

Rozumiem