Zobraziť kategórie

HECHT 1330 - multifunkčný krovinorez / plotostrih / vyvetvovacia píla

Multifunkčný krovinorez/plotostrih/vyvetvovacia píla s 2-taktným motorom HECHT s obsahom 33 cm3. Výkon 1,5 HP. Hmotnosť hnacej jednotky 4,8 kg. Celý popis

V predajniach HECHT do 22.5.2019 za 169,99 €

Cena s DPH 199.99 €

Cena bez DPH 166.66 €

Skladom v eshope

Zistiť dostupnosť na predajniach

+ -

Porovnať tovar

Výrobca: Hecht
Kód tovaru: HECHT1330
Záruka: 24 mesiacov

PAR_ACCU6020 HECHT 1330 - motorvý krovinorez / plotostrih / vyvetvovacia píla HECHT 1330 - multifunkčný krovinorez / plotostrih / vyvetvovacia píla

Popis tovaru

Akumulátor

HECHT 1330 je multifunkčný stroj, ktorý vďaka možnosti ľubovoľne meniť nadstavce. S pracovným nástrojom je možné využiť ako plnohodnotný krovinorez, vyžínač, plotostrih alebo vyvetvovaciu pílu. Okrem týchto nástavcov je súčasťou dodávky aj ramenný popruh a základné náradie pre výmenu nástrojov.

Nadstavec krovinorezu je možné osadiť ako oceľovým nožom, alebo strunovou hlavou, ľahko pokosíte trávu aj v zle dostupných miestach, vo svahu a podobne.

plotostrih si poradí s každým živým plotom, vyvetvovacia píla potom uľahčí prirezávanie stromov.

Voliteľne môžete dokúpiť aj zarezávač trávnikov.

Pohonná jednotka

Velké LED světlo

Základom HECHT 1330 je pohonná jednotka s dvojtaktným, vzduchom chladeným motorom s obsahom 33 cm3 s maximálnym výkonom 1,5 HP. Ako palivo slúži zmes benzínu s olejom, kapacita palivovej nádrže je 0,7 l. Hmotnosť bez nástroja a paliva je 4,8 kg. Štartovanie motora sa vykonáva pomocou štartovacieho tiahla. Na spodnej časti pohonnej jednotky je osadená základná časť pohonnej hriadele, ktorá je zakončená deliacou spojkou pre rýchle osadenie vybraného nástroja. Na tejto hriadeli taktiež nájdete hlavnú rukoväť s ovládacími pákami motora a pomocnú rukoväť. Zároveň je pod hlavným madlom záves pre pripevnenie dodávaného popruhu.

Krovinorez – vyžínač

ovládání frézyNadstavec krovinorez je dodávaný vrátane trojzubého kosiaceho noža a strunovej hlavy. O prevod sily z hriadeľa na nástroj sa stará kvalitná uhlová prevodovka v kovovom puzdre. Obsluha je pred nástrojom a náhodne odhodenými predmetmi chránená ochranným krytom z ľahkého, ale zároveň odolného plastu. S kovovým trojzubým kosiacim listom je pracovný záber krovinorezu 255 mm. Nie je tak problém pokosiť prerastenú trávu alebo drobné náletové dreviny. Strunová hlava zaistí záber 430 mm, je určená pre struny s priemerom 2,4 mm. Hlava je poloautomatická, pokiaľ dôjde opotrebením k prílišnému skráteniu struny, stačí ňou jemne poklepať o zem, struna sa odvinie a zarezávač na kryte hlavy ju automaticky skráti na správnu dĺžku. Váha nástavce je 1,7 kg

Plotostrih

šnek frézy

Nástroj plotostrih umožní jednoduché zastrihnutie nielen živých plotov, ale aj niektorých nízkych drevín. Hoci je plotostrih umiestnený na prvý pohľad nie obvykle na konci hriadeľa, práve tento dizajn umožní veľmi jednoduché strihanie bez námahy. Plotostrih má obsluha zavesený na ramennom popruhu a strihanie plotov vykonáva ľahko od zeme po samotný vrch plota, bez toho aby sa musela skláňať, alebo šplhať po rebríku. Dĺžka lišty je 400 mm, maximálny priemer strihaných konárov je 18 mm. Počet kmitov lišty bez záťaže je 3000/min, hmotnosť nástroje je 2,3 kg. Lištu je možné sklápať v rozsahu +/- 45°.

Vyvetvovacia píla

šnek frézy

Nástavec vyvetvovacej píly je osadený lištou s dĺžkou 286 mm a 3/8" reťazou so šírkou drážky 1,27 mm. Píla je vybavená olejovou nádržou a automatickým mazaním reťaze. Hmotnosť nástroja je 1,6 kg. Umiestnenie píly na hriadeli umožní ľahké prerezávanie stromčekov priamo zo zeme. Ďalšou výhodou je možnosť prerezávať stromy z miesta mimo dosahu rezaných vetiev, ktoré by mohli obsluhu poraniť.

Pílu využijete nielen pre prerez stromčekov v sadoch, ale napríklad aj pri údržbe okrasných drevín v záhrade.

Voliteľné príslušenstvo – zarezávač trávnika

šnek frézy

Ako voliteľné príslušenstvo je možné k tomuto stroju objednať aj zarezávač trávnikov, s ktorým je ľahké upraviť a udržiavať okraje trávnikov. Zarezávač je vybavený nožom s dĺžkou 200 mm, ktorý rotuje otáčkami až 4900/min. Hĺbka rezu je 60 mm. Hmotnosť nástroja je 3 kg, manipuláciu uľahčí nastaviteľné koleso, ktoré slúži nielen k pojazdu, ale aj k presnému vedeniu nástroja. Nôž je umiestnený v kryte, ktorý chráni obsluhu pred náhodne odhodenými kamienkami a zeminou.

So zarezávačom trávniku budete mať vždy okraje trávnikov pozdĺž záhonov a ďalších plôch dokonale pod kontrolou.

. Čítať viac

Parametre

motor 2-taktný
obsah (cm3) 33
výkon (HP) 1,5
hmotnosť (kg) 4,8
deliteľná hriadeľ áno
výkon (kW) 1,1
Číst více


Súvisiaci tovar 8

Multifunkčný ACCU krovinorez HECHT 1441

HECHT 1441 - multifunkčná akumulátorová pohonná jednotka

Akumulátorová pohonná jednotka pre kultivátor, kefu, vyžínač, krovinorez, plotostrih, vyvetvovaciu pílu.

114.99 € s DPH
Skladom v eshope Skladom na predajniach Doprava zadarmo
Motorový krovinorez HECHT 154

HECHT 154 - benzínový krovinorez

Robustný a výkonný motorový krovinorez so záberom 25,5/43 cm a výkonom 1,9 kW. EASYSTART. Hmotnosť 8,7 kg bez nástroja a krytu.

219.99 € s DPH
Skladom v eshope Skladom na predajniach Doprava zadarmo
HECHT 1440

HECHT 1440 - akumulátorový krovinorez

Akumulátorový krovinorez, dodávaný vrátane strunovej hlavy a trojzubého oceľového noža. Batéria ani nabíjačka nie sú súčasťou balenia!

144.99 € s DPH
Skladom v eshope Skladom na predajniach Doprava zadarmo
HECHT 1445 - elektrický krovinorez

HECHT 1445 - elektrický krovinorez

Ekektrický krovinorez s príkonom 1400 W. Pracovný záber 42 cm , hmotnosť 5 kg .

79.99 € s DPH
Skladom v eshope Skladom na predajniach Doprava zadarmo
Motorový krovinorez HECHT 129 BTS

HECHT 129 BTS - benzínový krovinorez

Benzínový krovinorez s motorom s obsahom 26 cm3. Výkon 0,75 kW (1,1 HP). Hmotnosť 5,9 kg. Deliteľná hriadeľ.

99.99 € s DPH
Skladom v eshope Skladom na predajniach Doprava zadarmo
krovinorez

HECHT 145 - motorový krovinorez

Motorový krovinorez s 2-taktným motorom (obsah 42,7 cm3) + príslušenstvo vrátane miešacej fľaše a náradie. Výkon 1,5 HP. Hmotnosť 7,9 kg.

149.99 € s DPH
Skladom v eshope Skladom na predajniach Doprava zadarmo
HECHT 142 BTS - motorvý krovinorez

HECHT 142 BTS - benzínový krovinorez

Benzínový krovinorez s motorom s obsahom 43 cm3. Výkon 2 HP. Hmotnosť 6,8 kg.

109.99 € s DPH
Skladom v eshope Skladom na predajniach Doprava zadarmo
Obrázok

HECHT 155 - benzínový krovinorez

Multifunkčný strunový vyžínač na kolesách s benzínovým motorom.
Výkon 1,5 kW (2 HP), obsah 51,7 ccm. Hmotnosť 15,5 kg.


189.99 € s DPH
Dočasne nedostupné