Zobraziť kategórie

HECHT 124 R - motorový vyžínač

Strunový vyžínač s benzínovým motorom a deliteľným hriadeľom. Vyžinač má záber kosenia až 43 cm. Motor s objemom 25 cm3 s menovitým výkonom 0,66kW. Strunová hlava a ramenný popruh sú súčasťou balenia. Poloautomatické odvíjanie struny. Hmotnosť len 4,6 kg pre jednoduchú manipuláciu.  Celý popis

Cena s DPH 79.99 €

Cena bez DPH 66.66 €

Dočasne nedostupné

Je nám ľúto, ale produkt v tejto chvíli nemáme na sklade. Chcete byť informovaný o jeho naskladnení? Aktivujte si strážneho psa k sledovanie dostupnosti a akonáhle tovar bude skladom, okamžite dostanete správu.

Strážiť dostupnosť Porovnať tovar

Výrobca: Hecht
Kód tovaru: HECHT124R
Záruka: 24 mesiacov

HECHT 124 R - motorový vyžínač HECHT 124 R - motorový vyžínač

Popis tovaru

Motorový strunový vyžínač HECHT 124 R je vhodný pomocník pre konečnú úpravu po kosení okolo záhonov, plotov, stromov, múrov a pod. Vďaka ramennému popruhu sa s ním skvele pracuje aj po dlhšiu dobu. Celá hmotnosť je prenesená do popruhu a vďaka skvelému vyváženiu je jeho ovládanie veľmi jednoduché a pohodlné. Spodná rukoväť je ľahko nastaviteľná posunom po hriadeli pre lepšie vyváženie s ohľadom na výšku obsluhy.

Deliteľnú hriadeľ oceníte pri preprave a uskladnení. Benzínový dvojtaktný motor s výkonom 0,8 kW poháňa cievky s dvoma strunami so záberom 43 cm. Poloautomatický systém odvíjania sa stará o správnu dĺžku vyžínacích strún. Ak sa opotrebovaním počas práce struna neúmerne skráti, stačí jemne poklepať vyžínacou hlavou a tá uvoľní strunu. Zastrihávač sa potom postará o správnu dĺžku a vy tak môžete pokračovať v práci bez zastavovania a ručného nastavovania dĺžky struny. Vďaka benzínovému motoru je vyžínač vhodný na použitie v miestach, kde nie je dostupný el. prúd.

Príjemná je aj hmotnosť, ktorá napriek použitiu spaľovacieho motora je len 4,6 kg.

Súčasťou balenia je popruh a drobné náradie pre výmenu kovového kotúča a strunovej hlavy a odmerka na miešanie benzínu a oleja.

Čítať viac

Parametre

motor benzínový, 2-taktný
obsah (cm3) 25
záber (cm) 43
hmotnosť (kg) 4,6
otočná rukoväť nie
teleskopická rukoväť nie
deliteľná hriadeľ áno
nastavenie uhla kosiacej hlavy nie
výkon (kW/HP) 0,8/1,0
Číst více


Súvisiaci tovar 1

Obrázok

HECHT 155 - motorový vyžínač

Multifunkčný strunový vyžínač na kolesách s benzínovým motorom.
Výkon 1,5 kW (2 HP), obsah 51,7 ccm. Hmotnosť 15,5 kg.


184.99 € s DPH
Skladom v eshope Skladom na predajniach Doprava zadarmo