HECHT 1238 - elektrický krovinorez

Elektrický krovinorez s detiliteľnou hriadeľou. Príkon 1200 W. Záber noža 25,5 cm, struny 38 cm. Hmotnosť 4,4 kg.
Naše cena s DPH:
69,99 €
Naše cena bez DPH:
58,33 €
Dostupnosť:
Skladom
Výrobca:
Hecht
Kód tovaru:
HECHT1238
Záruka:
2 roky

ksParametre

Parameter Popis
motor elektrický
hmotnosť (kg) 4,4
príkon (W) 1200
záber (cm) 38
deliteľná hriadeľ áno
priemer struny (mm) 1,6

Popis tovaru

HECHT 1238 je elektrický krovinorez vhodný pre údržbu záhradného porastu v miestach, kde nie je možné použiť iné typy kosačiek. Motor s príkonom 1200 W poháňa kvalitné oceľové nože, ktoré si hravo poradia aj s menšími náletovými krovinami. Pracovná šírka záberu nožov je 38 cm, súčasťou dodávky je aj strunová hlava, ktorú je možné rýchlo a ľahko zameniť na nože. Krovinorez tak rýchlo zmeníte na výkonný a praktický vyžínač vhodný k úprave okolo plotov, múrov, stromov a podobne.

Vďaka deliteľnej, ľahko rozoberateľnej hriadeli je skladný a ľahko ho môžete prepravovať aj v automobile. Krovinorez je dobre vyvážený, váži len 4,4 kg a väčšina hmotnosti je prenášaná do ramenného popruhu a tak ani po dlhšej práci neunaví vaše ruky. Spodnú rukoväť je možné nastaviť do mnohých polôh pre dokonalé vyváženie vyhovujúce konkrétnej obsluhe. Polohovateľná je samozrejme aj horná rukoväť so spínačom.

Elektrické krovinorezy sú obľúbené vďaka svojej nenáročnosti na údržbu, obsluhu, relatívne tichá prevádzka a jednoduchý štart.

V balení je okrem strunovej hlavy obsiahnutý tiež popruh a kovový kotúč.


Doporučené příslušenství

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s týmto súhlasíte. Ďalšie informácie.

Rozumiem