HECHT 10x8 PLUS - záhradný domček

Záhradný domček, celkové rozmery 312 x 257 x 212 cm. O 20% silnejší materiál, než aký využíva väčšina konkurenčných výrobkov.
Naše cena s DPH:
429,90 €
Naše cena bez DPH:
358,25 €
Dostupnosť:
Nie je skladom
Výrobca:
Hecht
Kód tovaru:
HECHT10x8PLUS
Záruka:
2 roky

ksParametre

Parameter Popis
výška (cm) 212
šírka (cm) 257
dĺžka (cm) 312

Popis tovaru

Kvalitný záhradný domček s odolnou konštrukciou vhodný pre uloženie náradia, drobnej záhradnej techniky a ďalšieho záhradného materiálu, ktorý je potrebné udržať v suchu. Rám domčeka je vyrobený z 0,6 mm hrubého plechu, k oplášteniu a na strechu je použitý 0,3 mm hrubý plech. Ku konštrukcii záhradných domčekov HECHT je používaný o 20% silnejší materiál, než aký využíva väčšina konkurenčných výrobkov. Všetky diely sú zároveň opatrené kvalitnou povrchovou úpravou. Vďaka tomu je zaistená dlhoročná životnosť, a vysoká odolnosť.

Výška dverí tohto domčeka je 173 cm, vďaka posuvnej konštrukcii nemôže dôjsť k ich vyvráteniu a poškodeniu napríklad nárazom vetra. Šikovné odvetrávacie mriežky zaistia ventiláciu vzduchu. V domčeku sa tak nemôže hromadiť vlhkosť, čím sa zamedzí zbytočnej korózii uskladneného materiálu a náradia.


Doporučené příslušenství

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s týmto súhlasíte. Ďalšie informácie.

Rozumiem