Zobraziť kategórie

E-skúter - HECHT CITIS MAX SHADOW

Elektrický skúter - trojkolka. Max. rýchlosť 25 km / h. Dojazd 60 km. Výkon motora 800 W. Akumulátor 60 V / 20 Ah. Celý popis ▼

Cena s DPH 1 999.00 €

Cena bez DPH 1 665.83 €

Skladom na predajniach

Zistiť dostupnosť na predajniach

Obrázok E-skúter - HECHT CITIS MAX SHADOW

Popis tovaru

Výhody

 • Elektrický skúter-trojkolka
 • Vhodný najmä pre užívateľov vyššieho veku a/alebo so zníženou pohyblivosťou
 • Veľmi pohodlné sedlo s posuvnou opierkou
 • 3 režimy rýchlosti
 • Maximálna rýchlosť 25 km/h
 • Legálne pre použitie na pozemných komunikáciách
 • Dojazd až 60 km
 • Funkcia spiatočnej rýchlosti vrátane akustickej signalizácie
 • Dostatok úložného priestoru

Elektrický skúter - trojkolku vďaka jej stabilite, jednoduchej údržbe a ovládaniu ocenia nielen osoby so zníženou pohyblivosťou. Komfortná nastaviteľná (posuvná) sedačka s opierkami rúk zaistí vodičovi stabilné sedenie a pohodlné riadenie. Všetky ovládacie prvky sú umiestnené na riadidlách, preto môžu skúter bezpečne ovládať aj osoby so zníženou pohyblivosťou dolných končatín. Pri ľavom madle je štandardne ovládanie svetiel, smerových svetiel a klaksónu, pri pravom madle sú to potom funkcie, ktoré už u skútrov nebývajú tak bežné. Napríklad je to prepínač obmedzovača rýchlosti. Tým je možné nastaviť maximálnu rýchlosť na 15, 20 alebo 25 km/h. Samozrejmosťou je aj tlačidlo, ktorým je možné aktivovať spiatočku. Nespornou výhodou sú aj vysoká spoľahlivosť, ľahká údržba a nízke prevádzkové náklady. Trojkolka má homologizáciu pre prevádzku na pozemných komunikáciách, k jej riadenie postačí vodičské oprávnenie skupiny AM.

Spínacia skrinka je umiestnená napravo pod riadidlami. Zámok je opatrený kovovou klapkou, ktorá zabráni, aby niekto nemohol zámok poškodiť. Bez originálneho kľúča totiž nemožno otvoriť.

Súčasťou dodávky je aj uzamykateľný box, ktorý možno ľahko pripevniť na zadnú stranu operadla. Box je dodávaný ku skútru ZADARMO

Pre prípad, že vodič potrebuje prevážať palicu, odporúčame zakúpiť sadu držiakov náradia M9GLC (5 ks v balení) a dvojicu týchto držiakov uchytiť pozdĺž sedačky pod madlom.

Údaj o maximálnom dojazde udáva orientačnú hodnotu, akú je možné dosiahnuť za absolútne ideálnych podmienok. V praxi je potom dojazd do značnej miery ovplyvnený hmotnosťou vodiča a ďalšieho nákladu, výškovým prevýšením prekonávaným pri jazde, poveternostnými podmienkami, stavom vozovky, spôsobom jazdy, početnosťou rozjazdov (napríklad na križovatkách), stavom pneumatík (najmä ich nahustenie), kondíciou akumulátorov a mnohými ďalšími faktormi. V extrémnych podmienkach sa tak dojazd môže znížiť aj na menej ako 50% uvádzanej hodnoty.
! Doprava !

Skútre, motocykle, štvorkolky, buggy, elektrobicykle, traktory a iné nadrozmerné stroje sú dodávané skompletizované a nastavené. Preto môže byť doba dodania dlhšia než obvyklé 2 pracovné dni.

Rozmerné a skompletizované produkty nie je možné zasielať bežnou kuriérskou službou, pretože hrozí vysoké riziko poškodenia. Ako spôsob dopravy je preto možný iba:

 • Osobný odber v predajni HECHT
  V predajni vám predajní technici výrobok pripravia k odberu, vykonajú zoznámenie s produktom a krátke zaškolenie. Doprava z predajne domov je realizovaná vo vašej réžii. 

 

Čítať viac

Parametre

max. rýchlosť (km/h) 25
dojazd na jedno nabitie 60
doba nabíjania 8 hod.
max. výkon (kW) 0.8
farba tmavo strieborná metalíza
batéria - kapacita (Ah) 20
batéria - napätie (V) 60
batéria - typ gelový akumulátor
počet baterií 5
Číst více


Súvisiaci tovar 8

HECHT EQUIS WHITE

E-skúter - HECHT EQUIS WHITE

Elektrický skúter s motorom 1800 W. Max rýchlosť 45 km/h, dojazd až 61 km.

1 399.00 € s DPH
Skladom k odberu Skladom na predajniach Doprava zadarmo
Obrázok

E-skúter - HECHT COCIS ZERO BLACK

Elektrický skúter s homologizáciou pre prevádzku na pozemných komunikáciách. Motor 1500 W. Max rýchlosť 45 km/h, predné a zadné tlmiče.

1 279.00 € s DPH
Skladom k odberu Skladom na predajniach Doprava zadarmo
Obrázok

E-skúter - HECHT COCIS MAX BLUE

Trojkolesový elektrický skúter s homologizáciou pre prevádzku na pozemných komunikáciách. Motor 2000 W, max, rýchlosť 45 km/h, dojazd až 50 km.

1 599.00 € s DPH
Skladom k odberu Skladom na predajniach Doprava zadarmo
Obrázok

E-skúter - HECHT CITIS MAX WHITE

Elektrický skúter - trojkolka. Max. rýchlosť 25 km / h. Dojazd 60 km. Výkon motora 800 W. Akumulátor 60 V / 20 Ah.

1 999.00 € s DPH
Skladom k odberu Skladom na predajniach Doprava zadarmo
Obrázok

Elektrický vozík - HECHT WISE SILVER

Akumulátorový vozík vhodný pre seniorov, max. dojazd na jedno nabitie až 42 km (závisí od záťaže a terénu), 500W výkon, akumulátor 24 V/40 Ah, max. rýchlosť 15 km/h, max. zaťaženie 150 kg

1 919.00 € s DPH

Skladom na predajniach Doprava zadarmo
Obrázok

E-skúter - HECHT COCIS MAX BLACK

Trojkolesový elektrický skúter s homologizáciou pre prevádzku na pozemných komunikáciách. Motor 2000 W, max, rýchlosť 45 km/h, dojazd až 50 km.

1 599.00 € s DPH
Skladom k odberu
Doprava zadarmo
Obrázok

E-skúter - HECHT COCIS RED

Elektrický skúter s homologizáciou pre prevádzku na pozemných komunikáciach. Motor 1500 W. Max rýchlosť 45 km / h, dojazd až 60 km.

1 319.00 € s DPH
Dočasne nedostupné
HECHT EQUIS BLUE

E-skúter - HECHT EQUIS BLUE

Elektrický skúter s motorom 1800 W. Max rýchlosť 45 km/h, dojazd až 61 km.

1 399.00 € s DPH
Skladom k odberu Skladom na predajniach Doprava zadarmo