Claber 8058 - Multipla, 6 zónová riadiaca jednotka 220/24V, LCD

Multipla, 6-ti zónová riadiaca jednotka Claber - 220/24V, LCD
Naše cena s DPH:
125,99 €
Naše cena bez DPH:
104,99 €
Dostupnosť:
Nie je skladom
Výrobca:
Claber
Kód tovaru:
8058
Záruka:
2 roky

ksPopis tovaru

Rainjet Multipla je 6 zónová riadiaca jednotka od osvedčenej firmy Claber . Toto zariadenie má jasný LCD displej , vďaka ktorému jednoducho zistíte potrebné informácie, ako napríklad - koľko minút zostáva do ďalšieho štartu programu, či koľko času zostáva do konca toho súčasného.


Zariadenie je ľahko nastaviteľné vďaka intuitívnym časovačom - stačí iba otočiť jedným zo šiestich koliesok na zariadení a nataviť čas pravidelného zavlažovania nezávisle pre každý z rozvodov (široká možnosť nastavenia zavlažovania po 5 - 10 - 15 - 20 - 30 - 60-tich minútach) . Rovnako tak môžete nastaviť frekvenciu opakovania zavlažovacieho programu po 8 - 12 - 24-hodinách, či 2 - 4 a 7-mich dňoch. samozrejmosťou je tiež možnosť okamžitého, či načasovaného aktivovania zavlažovacieho programu. K dispozícii sú navyše už výrobcom prednastavené programy, ktoré boli vyvinuté a odporúčané expertmi pre záhradu.


Systém LED diód na zariadení Vás upozorní na otvorenie ventilu , pričom pred otvorením ventilu je tu bezpečnostné 5 sekundové oneskorenie. Multipla AC 230/24 V sa napája primárne dodávaným adaptérom. Do zariadenia sa dá tiež vložiť 9 V záložná batéria.


Ako všetky ostatné časovacie zariadenia pre zavlažovanie od firmy Claber je aj Multipla vyrobená z materiálov odolných voči vlhkosti a UV žiareniu.

Ďalšie vlastnosti:

  • Ovládanie pumpy

  • Indikátor vybitia batérie

  • Externý zdroj 220 - 24 V súčasťou balenia

  • Plne kompatibilný s európskymi normami  • Oficiálne video v angličtine :    Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s týmto súhlasíte. Ďalšie informácie.

    Rozumiem