Claber 8014 - Cometa 4, 4 zónová riadiaca jednotka

Cometa 4 - kvalitná, prepracovaná 4-zónová riadiaca jednotka od firmy Claber .
Naše cena s DPH:
115,99 €
Naše cena bez DPH:
96,66 €
Dostupnosť:
Nie je skladom
Výrobca:
Claber
Kód tovaru:
8014
Záruka:
2 roky

ksPopis tovaru

Cometa - kvalitná, prepracovaná 4-zónová riadiaca jednotka od firmy Claber . Toto unikátne zariadenie na ovládanie a kontrolu zavlažovacích systémov je vybavené veľkým a jasným displejom, ktorý Vám umožní ľahké čítanie a zistenie potrebných informácií. Systém je jednoducho ovládateľný pomocou 3 spodných tlačidiel na zariadení. Ďalšie 2 tlačidlá Vám umožnia výber jedného z dvoch Vašich, či jedného z prednastavených programov.


Doba zavlažovania je nastaviteľná od 1 minúty až po 4 hodiny na každý rozvod . Zariadenie je možné naprogramovať od 1 až do 15-tich dní napred , môžete si teda pohodlne nastaviť a rozvrhnúť programy zavlažovania. V plánovaní Vám tiež určite pomôže zabudovaný kalendár, pomocou ktorého si ľahko nastavíte aktiváciu zavlažovania na párne / nepárne dni, pričom kalendár vie počítať aj s prestupnými roky . Samozrejmosťou je tiež okamžité spustenie a zastavenie zavlažovacieho procesu pomocou tlačidla, či pozastavenie procesu na ľubovoľnú dobu (vhodné napríklad v prípade náhleho dažďa).


Zariadenie je tiež v neposlednom rade vybavené testovacou aplikácií pre kontrolu jednotlivých rozvodov a obsahuje niekoľko prednastavených programov zavlažovania.

Ďalšie vlastnosti:

  • 5 sekundové bezpečnostné oneskorenie pred otvorením ventilu

  • Ovládanie čerpadla

  • 9 V záložná batéria

  • Externý napájací zdroj obsiahnutý v balení

  • Plne kompatibilný s európskymi normami  • Oficiálne video v angličtine:    Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s týmto súhlasíte. Ďalšie informácie.

    Rozumiem