BLUE BIRD HO 35 - motorový krovinorez

Profesionálny motorový krovinorez Blue Bird HP 35 + príslušenstvo vrátane náradia. Hmotnosť 8,2 kg. 4-taktný motor Honda s obsahom 36 cm3. Výkon 1,6 HP.
Naše cena s DPH:
419,90 €
Naše cena bez DPH:
349,92 €
Dostupnosť:
Nie je skladom
Výrobca:
Blue Bird Industries
Kód tovaru:
HO35
Záruka:
2 roky

ksParametre

Parameter Popis
motor 4-taktný
hmotnosť (kg) 8,2
obsah (cm3) 36
deliteľná hriadeľ nie
výkon (HP) 1,6
výkon (kW) 1,2

Popis tovaru

Profesionálny krovinorez BLUE BIRD HO 35 je poháňaný osvedčeným 4-taktným motorom známeho výrobcu HONDA s obsahom 36 cm3 a výkonom 1,2 kW / 1,6 HP. 8,2 kg hmotnosti stroja vďaka perfektnému vyváženiu prenesené do ramenného popruhu, zaistí obsluhu dlhšiu prácu bez zbytočného vysilovania. Vodiace riadidlá sú nastaviteľné a stroj sa tak ľahko prispôsobí Vašej postave. Rukoväte sú ergonomicky tvarované pre pohodlný úchop, spínač plynu je vybavený poistkou proti náhodnému spusteniu. Krútiaci moment motora je prenášaný na nože kvalitným uhlovým prevodom.

S týmto krovinorezom sa bez obáv môžete pustiť aj do zanedbaných pozemkov plných mladých náletových drevín, pokosiť zle dostupné miesta, kde by bolo použitie inej kosačky nemysliteľné, alebo po výmene nožov za strunovú hlavu vykonávať konečné úpravy po kosení pozdĺž plotov, múrov, záhonov a stromov.

Súčasťou balenia je ramenný popruh, strunová hlava, kovový kotúč a drobné náradie na montáž a demontáž.


Doporučené příslušenství

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s týmto súhlasíte. Ďalšie informácie.

Rozumiem