Zobraziť kategórie

Akumulátorová kosačka s pojazdom - HECHT 5518

Akumulátorová kosačka s pojazdom a záberom 51 cm. Napätie 82 V. Kapacita akumulátora 5Ah. Objem koša 60l. Doba práce na jedno nabitie min 45 min, čo by malo stačiť na pokosenie plochy cca 1000 m2. Celý popis ▼

Cena s DPH 639.00 €

Cena bez DPH 532.50 €

Dočasne nedostupné

Je nám ľúto, ale produkt v tejto chvíli nemáme na sklade. Chcete byť informovaný o jeho naskladnení? Aktivujte si strážneho psa na sledovanie dostupnosti a akonáhle tovar bude skladom, okamžite dostanete e-mailovú správu.

Podobný tovar dostupný v eshope skladom:

Strážiť dostupnosť Porovnať tovar

Výrobca: Hecht
Kód tovaru: HECHT5518
Záruka: 24 mesiacov

Obrázok Akumulátorová kosačka s pojazdom - HECHT 5518

Popis tovaru

Výkonná akumulátorová kosačka s pojazdom napájaná 82 V lítiovým akumulátorom s kapacitou 5 Ah. Tento plne nabitý akumulátor vydrží kosačku nepretržite napájať až 45 minút, čo s nožom o zábere 51 cm vystačí na pokosenie plochy až 1000 m2.

Akumulátorová kosačka v sebe snúbi výhody motorových a elektrických kosačiek. Predovšetkým je to jednoduchá údržba i ovládanie. Elektromotor nebude susedov rušiť neprimeraným hlukom, ani zápachom splodín z výfuku. Motor nie je potrebné štartovať, odpadá výmena motorového oleja, sviečky, vzduchového filtra ... Je rovnako tichá, ako bežná elektrická kosačka. Nemusíte však za sebou ťahať nepohodlný prívodný kábel. Stačí len nabiť akumulátor a môžete sa pustiť do práce. Ten je s dodávanou nabíjačkou plne nabitý približne za 95 minút.

Vďaka týmto vlastnostiam je kosačka obľúbená medzi seniormi ale aj ďalšími užívateľmi, ktorým môže robiť problémy napríklad štartovanie alebo zložitejšia údržba motorovej kosačky.

Kosačka je nadštandardne vybavená funkciami. Na prvý pohľad určite zaujme masívne madlo z hliníkovej zliatiny. Vďaka tomuto materiálu je veľmi pevné, kosačka sa preto ľahšie a presnejšie ovláda. Komfort ovládania zvyšuje aj fakt, že je madlo výškovo nastaviteľné. Madlo je zároveň teleskopické, preto sa dá stlačením jediného tlačidla zložiť. zloženú kosačku potom stačí preklopiť "na chrbát" a pri uskladnení nezaberie prakticky žiadne miesto.

Pri kosačkách tejto kategórie je prakticky samozrejmosťou centrálne nastavenie výšky kosenia. Veľký kôš vyrobený z plastu a odolnej textílie nemusíte tak často vysypávať, práca ide preto rýchlo od ruky.

Súčasťou dodávky je aj mulčovacia záslepka (klin), vďaka ktorému je možné ľahko kosačku nastaviť do režimu mulčovanie. Tráva potom nie je zbieraná do koša, ale univerzálnym mulčovacím nožom je pokosená na malé kúsky, ktoré prepadnú ku koreňom trávnika, kde postupne tlejú a poslúžia ako hnojivo.

Na kosenie ľahko prerastenej trávy je možné kosačku vybaviť tunelom bočného vyhadzovania (súčasť dodávky). V tomto režime opäť nie je zbieraná tráva do koša, je vyhadzovaná vedľa kosačky a obsluha tak nemusí šliapať po pokosenej tráve.

Akumulátor aj nabíjačka sú súčasťou dodávky.

Vypočítajte si, ako dlho budete touto kosačkou kosiť:

Čítať viac

Parametre

skelet kovový
záber (cm) 51
kôš (l) 60
nastavenie výšky (mm) 25 - 75
centrálne nastavenie výšky kosen áno
guličkové ložiská áno
edge cutting nie
pojazd áno
hladina akust. tlaku LpA (dB) 78
hladina akust. výkonu LwA (dB) A 96
Číst více


Súvisiaci tovar 4

Obrázok

Akumulátorová kosačka - HECHT 5041 S

Akumulátorová kosačka s pojazdom so záberom 41 cm. Napätie 40 V. Objem koša 50 l. Vhodná na kosenie plochy do cca 600 m2. Doba prevádzky na jedno nabitie cca. 44 min. Akumulátor a nabíjačka nie sú súčasťou balenia. 

264.90 € s DPH
Kde kúpiť?

Skladom na predajniach
HECHT 5046

Akumulátorová kosačka s pojazdom - HECHT 5046 S

Akumulátorová kosačka s pojazdom so záberom 46 cm. Napätie 40 V. Objem koša 60 l. Vhodná na kosenie plochy do cca 600 m2. Doba prevádzky na jedno nabitie cca. 80 min. Akumulátor a nabíjačka nie sú súčasťou balenia. 

339.90 € s DPH
Kde kúpiť?

Skladom na predajniach
Accu kosačka HECHT 5051

Akumulátorová kosačka s pojazdom - HECHT 5051 S 5in1

Akumulátorová kosačka s pojazdom so záberom 51 cm. Napätie 40 V. Objem koša 60 l. Vhodná na kosenie plochy do cca 600 m2.  Doba prevádzky na jedno nabitie cca. 64 min. Akumulátor a nabíjačka nie sú súčasťou balenia. 

359.90 € s DPH
Skladom v eshope Skladom na predajniach Doprava zadarmo
Obrázok

Akumulátorová kosačka s pojazdom - HECHT 5045 S

Akumulátorová kosačka s pojazdom so záberom 46 cm. Napätie 40 V. Objem koša 60 l. Vhodná na kosenie plochy do cca 600 m2. Doba prevádzky na jedno nabitie cca. 40 min. Akumulátor a nabíjačka nie sú súčasťou balenia.

279.90 € s DPH
Kde kúpiť?

Skladom na predajniach