600631 - mačeta

Mačeta s dĺžkou 47 cm, s pílkou.
Naše cena s DPH:
17,99 €
Naše cena bez DPH:
14,99 €
Dostupnosť:
Skladom
Výrobca:
Hecht
Kód tovaru:
HECHT600631
Záruka:
2 roky

ksParametre

Parameter Popis
dĺžka (cm) 47

Popis tovaru

Mačeta z kvalitnej ocele s dĺžkou čepele 47 cm, celková dĺžka 62 cm. Mačeta je na spodnej strane čepele opatrená odolným ostrím, vrchná strana je použiteľná ako pílka a má celkom 80 zubov pre rezanie. Ergomonicky tvarovaná rukoväť s protišmykovým povrchom dobre padne do ruky.

V našich končinách nie je používanie mačety toľko obvyklé, napriek tomu tento nástroj v záhradách nájde využitie. Mačeta je v našich krajoch nedoceneným nástrojom, hoci si bez nej milióny ľudí po celom svete nevedia život predstaviť.

Mačeta je ideálnym pomocníkom pri sekaní slabších konárov a hustých porastov. Sekeru síce úplne nenahradí, vedľa sekery je to však nástroj, ktorý pomôže pri osekávanie konárov, zvládne dokonca aj naštiepať mäkšie drevo. Ak je potrebné prerezať vetvy, je druhá strana čepele vybavená kvalitnou pílou. Ak v zanedbanej záhrade niekde vyrazilo nechcené krovie, jeho likvidácia sa s mačetou stane zábavou. Mačeta je ideálny nástroj pre odstraňovanie konárov z palivového dreva, lúpaní kôry.

Pozor! Mačeta je nebezpečný nástroj, v niektorých krajinách je používaná aj ako účinná zbraň! Zabráňte preto, aby si s mačetou mohli hrať deti!Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s týmto súhlasíte. Ďalšie informácie.

Rozumiem