-
- Kosačky
- Traktory
- Prevzdušňovače
- Vyžínače
- Krovinorezy
- Kultivátory
- Plotostrihy
- Drviče vetiev
- Akumulátorový program
- Kompostéry
- Píly
- Štiepačky
- Fukáre, vysávače
- Zametacie stroje
- Snežné frézy
- Odhŕňače, škrabky na ľad
- Vozíky
- Rozmetadlá a posypové vozíky
- Čerpadlá a vodárne
- Vysokotlakové umývačky
- Postrekovače a rosiče
- Ručné náradie
- Príslušenstvo
- Skleníky a pareniská
- Substráty, mulčovacia kôra
- Úvod
- Závlahové systémy
- CLABER
- Podzemné
- Riadiace jednotky a komponenty
- 6-zónová riadiaca jednotka 9 V - Claber 8060 Multipla
6-zónová riadiaca jednotka 9 V - Claber 8060 Multipla
Multipla, 6 zónová riadiaca jednotka od firmy Claber. Napájanie 9V. LCD displej Celý popis ▼
Cena s DPH 139.99 €
Cena bez DPH 116.66 €
Skladom - ihneď na odoslanie

Popis tovaru
Rainjet Multipla je 6 zónová riadiaca jednotka od osvedčenej firmy Claber . Toto zariadenie má jasný LCD displej , vďaka ktorému jednoducho zistíte potrebné informácie, ako napríklad - koľko minút zostáva do ďalšieho štartu programu, či koľko času zostáva do konca toho súčasného.
Zariadenie je ľahko nastaviteľné vďaka intuitívnym časovačom - stačí iba otočiť jedným zo šiestich koliesok na zariadení a nataviť čas pravidelného zavlažovania nezávisle pre každý z rozvodov (široká možnosť nastavenia zavlažovania po 5 - 10 - 15 - 20 - 30 - 60-tich minútach) . Rovnako tak môžete nastaviť frekvenciu opakovania zavlažovacieho programu po 8 - 12 - 24-hodinách, či 2 - 4 a 7-mich dňoch. samozrejmosťou je tiež možnosť okamžitého, či načasovaného aktivovania zavlažovacieho programu. K dispozícii sú navyše už výrobcom prednastavené programy, ktoré boli vyvinuté a odporúčané expertmi pre záhradu.
Systém LED diód na zariadení Vás upozorní na otvorenie ventilu , pričom pred otvorením ventilu je tu bezpečnostné 5 sekundové oneskorenie. Multipla DC 9 V sa napája 9 V batériou, čo je vhodné pre nasadenie v oblastiach, kde chýba prístup k elektrickej energii.
Ako všetky ostatné zariadenia časovacie zariadenia pre zavlažovanie od firmy Claber je aj Multipla vyrobená z materiálov odolných voči vlhkosti a UV žiareniu.
Ďalšie vlastnosti:
- Ovládanie pumpy
- Indikátor vybitia batérie
- Externý zdroj 220 - 24 V súčasťou balenia
- Plne kompatibilný s európskymi normami
Oficiálne video v angličtine :
Súvisiaci tovar 6
Dažďový senzor - Claber 90915
Dažďový senzor pre zavlažovacie systémy4-6-8 zónová jednotka - Claber 8022
Claber 8022 je 4 - 6 - 8 zónová riadiaca jednotkaClaber 8058 - Multipla, 6 zónová riadiaca jednotka 220/24V, LCD
Multipla, 6-ti zónová riadiaca jednotka Claber - 220/24V, LCD8-zónová riadiaca jednotka - Claber 8105 Meteopragma 8
Rainjet Meteopragma 8, 8 zónová riadiaca jednotka od firmy Claber. Napájanie pomocou zdroja.12-zónová riadiaca jednotka - Claber 8107 Meteopragma 12
Meteopragma 12, 12 zónová riadiaca jednotka. Napájanie pomocou externého zdroja či záložnej batérie.RF dažďový senzor - Claber 90831
RF dažďový senzor6-zónová riadiaca jednotka 9 V - Claber 8060 Multipla
![]() |
Kuriérska služba | ZADARMO * |
*) Skutočná cena dopravy môže byť ovplyvnená ďalším tovarom v košíku alebo zvoleným spôsobom platby. | ||
![]() |
Osobný odber v predajni HECHT | ZADARMO |
Detva | Na objednávku | +421 45 539 34 32 |
Dunajská Streda | Na objednávku | +421 31 550 17 11 |
Martin | Na objednávku | +421 43 427 09 77 |
Nové Zámky | Na objednávku | +421 35 642 13 41 |
Prešov | Na objednávku | +421 51 775 49 31 |
Prievidza | Na objednávku | +421 46 542 03 20 linka 6 |
Ružomberok | Na objednávku | +421 44 522 10 27 |
Senica | Na objednávku | +421 34 622 80 13 |
Trenčín | Na objednávku | +421 32 640 14 62 |
Banská Bystrica | Na objednávku | +421 48 285 80 41 |
Externý sklad | nie je skladom |
Skladovosť na predajniach sa môže priebežne meniť, preto je vhodné telefonicky overiť skutočnú dostupnosť. Tovar, ktorý je dostupný iba na predajniach, nie je možné odoslať okamžite z exportného skladu, preto nie je možné zaručiť včasné doručenie. V niektorých prípadoch sa môže jednať o stroje, ktoré sú už skompletizované, bez pôvodného obalu a preto ich nie je možné zaslať bežnou kuriérskou službou. V takýchto prípadoch budete kontaktovaní našimi pracovníkmi s návrhom vhodného riešenia.